$150,000 Lot/Land
000 Boomer Ct Unit 14, Statesville, NC 28677
- 1.88 Acres
- $80,000 per Acre
$150,000 Lot/Land
000 Boomer Ct Unit 14, Statesville, NC 28677
$75,000 Lot/Land
1324 7th St, Statesville, NC 28677
$40,000 Lot/Land
0 Butterfield Cir Unit 7, Statesville, NC 28625
$475,000 Lot/Land
128 Backrush Ct, Statesville, NC 28625
$165,000 Lot/Land
309 Monroe St, Statesville, NC 28677
$180,000 Lot/Land
000 Boomer Ct Unit 8, Statesville, NC 28677
$39,900 Lot/Land
523 Crowell Ave, Statesville, NC 28677
$27,000 Lot/Land
6 Weaver Hill Dr, Statesville, NC 28625
$1,039,040 Lot/Land
0 Hoover Rd, Troutman, NC 28166
$185,000 Lot/Land
136 Rimmer Rd, Statesville, NC 28625
$45,000 Lot/Land
424 Florence Cir, Statesville, NC 28625
$300,000 Lot/Land
359 Turnersburg Hwy, Statesville, NC 28625
$1,400,000 Lot/Land
00 Murdock Rd, Troutman, NC 28166
$49,500 Lot/Land
000 Spring Valley Ln, Statesville, NC 28677
$160,000 Lot/Land
000 Boomer Ct Unit 12, Statesville, NC 28677
$339,000 Lot/Land
911 Westminster Dr, Statesville, NC 28677
$68,000 Lot/Land
1528 Bristol Rd Unit 4, Statesville, NC 28677
$32,100 Lot/Land
000 Mckinley Ave, Statesville, NC 28625
$196,000 Lot/Land
0 Patterson St, Troutman, NC 28166
$40,000 Lot/Land
Lot 10 Brandon St, Statesville, NC 28677
Showing Results 81 - 101, Page 3 of 3