$2,050,000 Lot/Land
429 N N K St, Needles, CA 92363
- 7.46 Acres
- $274,799 per Acre
$2,050,000 Lot/Land
429 N N K St, Needles, CA 92363
$15,999 Lot/Land
0 Lot 54 On Raven Ln Unit PW26032447, Needles, CA 92363
$10,000 Lot/Land
310 D St, Needles, CA 92363
$38,000 Lot/Land
520 Quivera St, Needles, CA 92363
$14,000 Lot/Land
0 S Highway 95 Unit IV26038619, Needles, CA 92363
$10,000 Lot/Land
0 Vacant Land Unit JT26035819, Needles, CA
$750,000 Lot/Land
1785 River Run, Needles, CA 92363
$25,000 Lot/Land
0 Parkway St Unit JT26052137, Needles, CA 92363
$45,000 Lot/Land
214 Race St, Needles, CA 92363
$219,000 Lot/Land
3 Ice Plant Rd, Needles, CA 92363
$400,000 Lot/Land
0 Balboa Place, Needles, CA 92363
$14,000 Lot/Land
10 Needles Fwy, Needles, CA 92632
$69,500 Lot/Land
1510 Washington St, Needles, CA 92363
$50,000 Lot/Land
0 El Monte St, Needles, CA 92363
$300,000 Lot/Land
65024201 U S Route 95, Needles, CA 92363
$95,000 Lot/Land
0 W Park Rd, Needles, CA 92363
$400,000 Lot/Land
1773 River Run, Needles, CA 92363
$65,000 Lot/Land
140 N L St, Needles, CA 92363
$380,000 Lot/Land
148850 Lake Blvd, Needles, CA 92363
$20,000 Lot/Land
1317 W Broadway St, Needles, CA 92363
$58,500 Lot/Land
1234 San Clemente St, Needles, CA 92363
$29,000 Lot/Land
0 Calle Hernandez Rd, Needles, CA 92363
$299,900 Lot/Land
0 Bailey Ave, Needles, CA 92363
$10,000 Lot/Land
0 N A Unit S701893, Needles, CA
$28,000 Lot/Land
2242 Casa Del Sol St, Needles, CA 92363
Showing Results 41 - 65, Page 2 of 2