$249,000 Lot/Land
000 Bray Mines, Oldfield, MO 65720
- 35 Acres
- $7,114 per Acre
$249,000 Lot/Land
000 Bray Mines, Oldfield, MO 65720
$360,000 Lot/Land
406 Horner Dr, Bradleyville, MO 65614
$59,900 Lot/Land
Tract 3-R1 Oldfield Rd, Oldfield, MO 65720
$65,000 Lot/Land
000 Oldfield Rd, Oldfield, MO 65720
$200,000 Lot/Land
000 S Highway Uu, Chadwick, MO 65629
$234,900 Lot/Land
000 County Road T-450, Buchanan Township, MO 65629