$69,500 Lot/Land
0 Holt 340, Forbes Township, MO 64473
- 3.58 Acres
- $19,413 per Acre
$69,500 Lot/Land
0 Holt 340, Forbes Township, MO 64473
$62,500 Lot/Land
2 Holt 340, Forbes Township, MO 64473
$429,300 Lot/Land
27760 Y Hwy, Oregon, MO 64473
$1,248,150 Lot/Land
27860 Y Hwy, Oregon, MO 64473
$125,000 Lot/Land
32099 Parma Dr, Oregon, MO 64473
$69,500 Lot/Land
1 Holt 340, Forbes, MO 64473