New Construction Homes in Petal, MS
-
-
-
-
$148,320 Lot/Land
Parcel C J Runnels Rd, Petal, MS 39465
- 10 Acres
- $14,832 per Acre
-
-
-
$15,000 Lot/Land
000 Dawson Cut Off, Petal, MS 39465
- 10,890 Sq Ft
- $60,000 per Acre
-
$50,300 Lot/Land
0 Oneshia Dr Unit 145771, Petal, MS 39465
- 0 Sq Ft
-
$652,050 Lot/Land
0 Macedonia Rd, Petal, MS 39465
- 189 Acres
- $3,450 per Acre
-
-
$60,000 Lot/Land
00 King Blvd, Petal, MS 39465
- 3.12 Acres
- $19,231 per Acre
-
$398,000 Lot/Land
226 Blue Lake Rd, Petal, MS 39465
- 196 Acres
- $2,031 per Acre
Showing Results 41 - 52, Page 2 of 2