$72,000 Lot/Land
TBD E 335 N, Blackfoot, ID 83221
- 1.01 Acres
- $71,287 per Acre
$72,000 Lot/Land
TBD E 335 N, Blackfoot, ID 83221
$190,000 Lot/Land
Lot 4 TBD 150 N, Blackfoot, ID 83221
$950,000 Lot/Land
TBD E 200 N, Blackfoot, ID 83221
$190,000 Lot/Land
Lot 5 TBD 150 N, Blackfoot, ID 83221
$190,000 Lot/Land
LOT 3 TBD 150 N, Blackfoot, ID 83221
$850,000 Lot/Land
TBD N 350 W, Blackfoot, ID 83221
$500,000 Custom Home
305 W 320 N, Blackfoot, ID 83221
$359,900 Custom Home
513 Wooten Way, Blackfoot, ID 83221
$670,000 Lot/Land
24 W 100 N, Blackfoot, ID 83221
$18,800,000 Lot/Land
730 N Center St, Blackfoot, ID 83221
$101,000 Lot/Land
TBD Stem Drive L24 B1, Blackfoot, ID 83221
$94,900 Lot/Land
TBD Branch Way L4 B2, Blackfoot, ID 83221
$94,900 Lot/Land
TBD Branch St L1 B5, Blackfoot, ID 83221
$169,900 Lot/Land
L7 B1 N 330 N, Blackfoot, ID 83221
$119,000 Lot/Land
TBD Branch Way L1 B3, Blackfoot, ID 83221
$119,000 Lot/Land
TBD Stem Drive L19 B1, Blackfoot, ID 83221
$84,500 Lot/Land
L12 B1 W 330 N, Blackfoot, ID 83221
$94,900 Lot/Land
TBD Hidden Ct L14 B1, Blackfoot, ID 83221
$74,900 Lot/Land
TBD Branch Way L26 B1, Blackfoot, ID 83221
$119,000 Lot/Land
TBD Petal Drive L6 B3, Blackfoot, ID 83221
$111,000 Lot/Land
TBD Stem Drive L21 B1, Blackfoot, ID 83221
$119,000 Lot/Land
TBD Stem Way L3 B2, Blackfoot, ID 83221
$94,900 Lot/Land
TBD Petal Drive L1 B2, Blackfoot, ID 83221
$139,900 Lot/Land
L6B1 S 330 N, Blackfoot, ID 83221
$4,476,000 Lot/Land
TBD Rose Rd, Blackfoot, ID 83221
$119,000 Lot/Land
TBD Petal Drive L8 B3, Blackfoot, ID 83221
$119,000 Lot/Land
TBD Thorne Dr L7 B1, Blackfoot, ID 83221