$554,250 Lot/Land
Old Jollystreet Rd, Pomaria, SC 29126
- 74 Acres
- $7,490 per Acre
$554,250 Lot/Land
Old Jollystreet Rd, Pomaria, SC 29126
$159,900 Lot/Land
000 U S 176, Pomaria, SC 29126
$696,000 Lot/Land
2145 Livingston Rd, Pomaria, SC 29126
$50,000 Lot/Land
71 Crims Creek Trail, Pomaria, SC 29126
$45,000 Lot/Land
000 Crims Creek Trail, Pomaria, SC 29126
$130,000 Lot/Land
0 Livingston Rd, Pomaria, SC 29126
$465,000 Lot/Land
00 S Carolina 773, Pomaria, SC 29126