New Construction Homes in Ponca, AR
-
-
$80,000 Lot/Land
0 W Hwy 74 Unit 149049, Jasper, AR 72641
- 3.75 Acres
- $21,333 per Acre
-
$80,000 Lot/Land
0 W Hwy 74 Unit 149050, Jasper, AR 72641
- 3.8 Acres
- $21,053 per Acre
-
$225,000 Lot/Land
000 Ar 43, Compton, AR 72624
- 21.76 Acres
- $10,340 per Acre
-
$528,645 Lot/Land
Tbd Nc 8141, Jasper, AR 72641
- 81.33 Acres
- $6,500 per Acre
-
$349,900 Lot/Land
TBD Nc 8141, Jasper, AR 72641
- 81.33 Acres
- $4,302 per Acre
-
$569,000 Lot/Land
0 Fire Tower Rd, Compton, AR 72624
- 52.46 Acres
- $10,846 per Acre
-
$950,000 Lot/Land
0 Mountain Springs Rd, Compton, AR 72624
- 350 Acres
- $2,714 per Acre
-
$225,000 Lot/Land
000 Arkansas 103, Compton, AR 72624
- 21.76 Acres
- $10,340 per Acre
-
$399,900 Lot/Land
0 Tbd Hwy 21, Boxley, AR 72742
- 43.03 Acres
- $9,294 per Acre
-
$699,900 Lot/Land
232 Acres+/- Crossroads Rd, Compton, AR 72624
- 232 Acres
- $3,017 per Acre