$570,000 Lot/Land
69768 Oregon 205, Burns, OR 97720
- 9.68 Acres
- $58,884 per Acre
$570,000 Lot/Land
69768 Oregon 205, Burns, OR 97720
$10,000,000 Lot/Land
36625 Sodhouse Ln, Princeton, OR 97721
$1,800,000 Lot/Land
35678 Resort Ln, Frenchglen, OR 97736
$79,000 Lot/Land
lot 23 Elk Ridge Rd, Angel Fire, NM 97710
$799,000 Lot/Land
TL 300 Mccoy Creek Rd, Diamond, OR 97722