New Construction Homes in Purdy, WA
-
-
The Reserve at Gig Harbor Community
$1,239,995 - $1,507,995
Gig Harbor, WA 98332
- 4 - 5 Beds
- 3,115+ Sq Ft
-
$2,569,000 Custom Home
8307 Bayridge Ave, Gig Harbor, WA 98332
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,300 Sq Ft
-
$375,000 Lot/Land
13514 79th Avenue Ct NW, Gig Harbor, WA 98329
- 1.04 Acres
- $362,109 per Acre
-
$1,589,000 Lot/Land
8309 Bayridge Ave, Gig Harbor, WA 98332
- 6,098 Sq Ft
- $11,350,000 per Acre
-
$480,000 Lot/Land
14308 Olalla Crest Ln SE, Olalla, WA 98359
- 32,234 Sq Ft
- $648,649 per Acre
-
$975,000 Custom Home
9303 129th Street Ct NW, Gig Harbor, WA 98329
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,611 Sq Ft
-
$2,795,000 Custom Home
2910 131st St NW, Gig Harbor, WA 98332
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 4,319 Sq Ft
-
$2,447,777 Custom Home
14198 Olalla Crest Ln SE, Olalla, WA 98359
- 3 Beds
- 4.5 Baths
- 4,566 Sq Ft
-
$2,495,000 Custom Home
2820 131st St NW, Gig Harbor, WA 98332
- 4 Beds
- 4 Baths
- 3,788 Sq Ft
-
$939,950 Custom Home
12406 40th (Lot 7) Ave NW, Gig Harbor, WA 98332
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,462 Sq Ft
-
$2,595,900 Custom Home
10420 65th Avenue Ct NW, Gig Harbor, WA 98332
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 4,190 Sq Ft
-
$985,000 Custom Home
14884 Fagerud Rd SE, Olalla, WA 98359
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,372 Sq Ft
-
$974,950 Custom Home
12410 40th (Lot 6) Ave NW, Gig Harbor, WA 98332
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,586 Sq Ft
-
$1,062,500 Custom Home
11317 (Lot 22) 112th Street Loop, Gig Harbor, WA 98332
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,874 Sq Ft
-
$1,099,888 Custom Home
12288 Madrona Rd SW, Port Orchard, WA 98367
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,380 Sq Ft
-
$1,900,000 Custom Home
14210 Olalla Crest Ln SE, Olalla, WA 98359
- 2 Beds
- 3.5 Baths
- 2,383 Sq Ft
-
$1,995,000 Custom Home
2937 131st St NW, Gig Harbor, WA 98332
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 3,120 Sq Ft
-
$41,000 Lot/Land
15800 62nd Ave NW, Gig Harbor, WA 98332
- 11,325 Sq Ft
- $157,692 per Acre
-
$103,000 Lot/Land
14600 Park Dr SE, Burley, WA 98367
- 39,639 Sq Ft
- $113,187 per Acre
-
$50,000 Lot/Land
0 000 Purdy Dr NW, Gig Harbor, WA 98332
- 37,026 Sq Ft
- $58,824 per Acre
-
$215,000 Lot/Land
44 Raft Island Dr NW, Gig Harbor, WA 98335
- 28,997 Sq Ft
- $322,968 per Acre
-
$325,000 Lot/Land
12608 101st Avenue Ct NW, Gig Harbor, WA 98329
- 31,711 Sq Ft
- $446,429 per Acre
-
$118,000 Lot/Land
15820 62nd Ave NW, Gig Harbor, WA 98332
- 11,199 Sq Ft
- $458,965 per Acre
-
$41,000 Lot/Land
15800 62nd Ave NW, Gig Harbor, WA 98332
- 11,325 Sq Ft
- $157,692 per Acre
-
$649,000 Lot/Land
8617 86th Ave NW, Gig Harbor, WA 98332
- 1.66 Acres
- $390,540 per Acre
-
$375,000 Lot/Land
9806 Sari Ln, Gig Harbor, WA 98332
- 9,147 Sq Ft
- $1,785,714 per Acre
-
$194,999 Lot/Land
12615 101st Avenue Ct NW, Gig Harbor, WA 98329
- 37,770 Sq Ft
- $224,886 per Acre
-
$175,000 Lot/Land
131st 166th St NW, Gig Harbor, WA 98329
- 7.5 Acres
- $23,333 per Acre
-
$739,000 Lot/Land
4309 Burnham Dr, Gig Harbor, WA 98332
- 43,403 Sq Ft
- $741,670 per Acre
-
$99,950 Lot/Land
0 Talmo Dr NW Unit NWM2490827, Gig Harbor, WA 98332
- 24,049 Sq Ft
- $181,036 per Acre
-
$399,950 Lot/Land
13403 6th Ave NW, Gig Harbor, WA 98332
- 1.19 Acres
- $335,023 per Acre
-
$100,000 Lot/Land
14500 Park Dr SE, Burley, WA 98367
- 37,026 Sq Ft
- $117,647 per Acre
-
$349,999 Lot/Land
9999 Fetters Ln SE, Olalla, WA 98359
- 9.79 Acres
- $35,751 per Acre
-
$249,999 Lot/Land
0 SW Spruce Rd Unit NWM2511744, Port Orchard, WA 98367
- 9.99 Acres
- $25,025 per Acre
-
$18,500 Lot/Land
2902 136th St NW, Gig Harbor, WA 98332
- 11,761 Sq Ft
- $68,519 per Acre
-
$259,500 Lot/Land
1102 143rd St NW, Gig Harbor, WA 98332
- 38,197 Sq Ft
- $295,929 per Acre
-
$910,000 Lot/Land
20 Acres SW Hunter Rd, Port Orchard, WA 98367
- 20.08 Acres
- $45,319 per Acre
-
$550,000 Lot/Land
1227 Maplewood Beach Dr NW, Gig Harbor, WA 98332
- 21,601 Sq Ft
- $1,109,095 per Acre
-
$565,000 Lot/Land
2415 48th Ave NW, Gig Harbor, WA 98335
- 25,700 Sq Ft
- $957,627 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2