$160,000 Lot/Land
710 Northridge Dr, Tiger, GA 30576
- 8.45 Acres
- $18,935 per Acre
$160,000 Lot/Land
710 Northridge Dr, Tiger, GA 30576
$58,000 Lot/Land
41 Monaco Ln, Dillard, GA 30537
$10,000 Lot/Land
LOT 846 Larkspur Ln, Clayton, GA 30525
$62,500 Lot/Land
46 Holiday Rambler Ln, Dillard, GA 30537
$29,000 Lot/Land
0 Wood Sorrel Ln Unit LOT 727/726, Clayton, GA 30525
$124,900 Lot/Land
0 Shadow Mountain Dr Unit 32, Dillard, GA 30537
$10,000 Lot/Land
LOT 84 Larkspur Ln, Clayton, GA 30525
$10,000 Lot/Land
LT 547 Saddle Gap Dr, Clayton, GA 30525
$19,900 Lot/Land
LOT 416 Screamer Dr, Clayton, GA 30525
$105,678 Lot/Land
0 Shadow Mountain Unit 7720902, Dillard, GA 30537
$19,900 Lot/Land
LOT416 Screamer Dr, Clayton, GA 30525
$29,000 Lot/Land
0 Wood Sorrel Ln Unit 7665794, Clayton, GA 30525
$15,500,000 Custom Home
1500 Park Vista Trail, Dillard, GA 30537
$2,485,000 Custom Home
0 Ridgepole Dr SE Unit 10557269, Sky Valley, GA 30537
$399,900 Custom Home
(0) Honey Bear Ln, Dillard, GA 30537
$245,490 Townhome
31 Simms Way, Hinesville, GA 31313
$2,485,000 Custom Home
TBD Ridgepole Dr, Sky Valley, GA 30537
$329,000 Condo Unit
21 Valley St Unit 5, Clayton, GA 30525
$337,000 Custom Home
136 Key Ln, Lakemont, GA 30552
$999,900 Custom Home
416 Winding View, Clayton, GA 30535
$835,000 Custom Home
0 Thunderhead Ln Unit 10734276, Sky Valley, GA 30537
$699,900 Custom Home
0 Rainbow Lake Dr Unit 10738810, Dillard, GA 30537
$747,000 Custom Home
341 Abby Ln, Clayton, GA 30525
$250,000 Custom Home
668 Mountainside Dr, Rabun Gap, GA 30568
$349,900 Custom Home
276 Dunlap St, Clayton, GA 30525