New Construction Homes for Sale in Rusk County, WI
-
-
$84,900 Lot/Land
TBD Pleasantview Trail N, New Auburn, WI 54757
- 37,461 Sq Ft
- $98,721 per Acre
-
-
$215,000 Lot/Land
W9514 Stansbury Rd, Holcombe, WI 54745
- 2 Acres
- $107,500 per Acre
-
-
$55,000 Lot/Land
W 2O On School Rd, Glen Flora, WI 54526
- 20 Acres
- $2,750 per Acre
-
$220,000 Lot/Land
40 acres County Road B W, Glen Flora, WI 54526
- 40 Acres
- $5,500 per Acre
-
$360,000 Lot/Land
N4280 County Rd E, Bruce, WI 54819
- 80 Acres
- $4,500 per Acre
-
$250,000 Lot/Land
96+ Rd, Ladysmith, WI 54848
- 96.43 Acres
- $2,593 per Acre
-
$569,900 Custom Home
W14418 Plummer Rd, Weyerhaeuser, WI 54895
- 7 Beds
- 5.5 Baths
- 3,015 Sq Ft
-
$250,000 Lot/Land
0 Old 14 Rd Unit 26513479, Weyerhaeuser, WI 54895
- 80 Acres
- $3,125 per Acre
-
$195,000 Lot/Land
N8236 Godfrey Rd, Ladysmith, WI 54848
- 127.59 Acres
- $1,528 per Acre
-
$95,900 Lot/Land
W11199 Edgewood Rd, Bruce, WI 54819
- 40 Acres
- $2,398 per Acre
-
$219,000 Lot/Land
N2615 State Highway 73, Sheldon, WI 54766
- 80 Acres
- $2,738 per Acre
-
$219,000 Lot/Land
W9618 Mile Rd, Ladysmith, WI 54848
- 16.25 Acres
- $13,477 per Acre
-
-
$19,000 Lot/Land
1403 Aspen Ct, Ladysmith, WI 54848
- 8,276 Sq Ft
- $100,000 per Acre
-
$125,000 Lot/Land
N394,N397,N399 Riverside Dr, Washington, WI 54745
- 8.8 Acres
- $14,205 per Acre
-
$39,000 Lot/Land
0 W 5th St N, Ladysmith, WI 54848
- 9.41 Acres
- $4,145 per Acre
-
$129,900 Lot/Land
Lot 4 Bruno Ave, Ladysmith, WI 54848
- 20,473 Sq Ft
- $276,383 per Acre
-
$425,000 Lot/Land
1563 N Helena Dr, Holcombe, WI 54731
- 119.11 Acres
- $3,568 per Acre
-
$65,000 Lot/Land
1101 W 5th St N, Ladysmith, WI 54848
- 30,535 Sq Ft
- $92,725 per Acre
-
$29,500 Lot/Land
Lot 28 Round Lake Rd, Washington, WI 54819
- 1.48 Acres
- $19,932 per Acre
-
-
$64,900 Lot/Land
20 acres Cloverland Rd, Conrath, WI 54731
- 20 Acres
- $3,245 per Acre
-
$96,600 Lot/Land
On Old 14 Rd, Bruce, WI 54819
- 40 Acres
- $2,415 per Acre
-
$550,000 Lot/Land
XX County Road O, Atlanta Township, WI 54819
- 110 Acres
- $5,000 per Acre
-
$65,900 Lot/Land
N7110 Hackett Rd, Hawkins, WI 54530
- 6 Acres
- $10,992 per Acre
-
$79,900 Lot/Land
W74TBD Homestead Rd, Willard, WI 54731
- 40 Acres
- $1,998 per Acre
-
$79,900 Lot/Land
TBD Homestead Rd, Willard, WI 54731
- 40 Acres
- $1,998 per Acre
-
$299,000 Lot/Land
0000 Winter Rd, Big Falls, WI 54848
- 120 Acres
- $2,492 per Acre
-
$322,128 Lot/Land
ON Sheep Camp Rd, Ladysmith, WI 54848
- 120 Acres
- $2,684 per Acre
-
$289,034 Lot/Land
ON Sheep Camp Rd, Ladysmith, WI 54848
- 120 Acres
- $2,409 per Acre
-
$60,000 Lot/Land
Lot 1 & 2 of CSM 154 N County Road F, Chetek, WI 54728
- 4.86 Acres
- $12,346 per Acre
-
$250,000 Lot/Land
xxx Old 14 Rd, Strickland, WI 54895
- 80 Acres
- $3,125 per Acre
-
$69,900 Lot/Land
.81 Acre On Chippewa Ave, Holcombe, WI 54745
- 35,283 Sq Ft
- $86,296 per Acre
-
$159,900 Lot/Land
40 Acres Rd, Glen Flora, WI 54526
- 40 Acres
- $3,998 per Acre
-
$13,900 Lot/Land
916 E 4th St S, Ladysmith, WI 54848
- 19,166 Sq Ft
- $31,591 per Acre
-
$44,900 Lot/Land
000 Camp Rd, Weyerhaeuser, WI 54895
- 3.3 Acres
- $13,606 per Acre
-
$24,900 Lot/Land
Lot 3 Bear Paw Rd, Bruce, WI 54819
- 1.02 Acres
- $24,412 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2