$89,000 Lot/Land
NKN Sagebrush Ave, Salmon, ID 83467
- 1.99 Acres
- $44,746 per Acre
$89,000 Lot/Land
NKN Sagebrush Ave, Salmon, ID 83467
$19,900 Lot/Land
NKN W Chukar Cir, Salmon, ID 83467
$85,000 Lot/Land
TBD Broadway Cir, Salmon, ID 83467
$29,500 Lot/Land
Lot 47 Galena Grade Rd, Salmon, ID 83467
$196,000 Lot/Land
NKN Lark Ave, Salmon, ID 83467
$100,000 Lot/Land
TBD Lots 2 & 3 Salmon River Meadow Block 9, Salmon, ID 83467
$2,900,000 Lot/Land
NKN Williams Creek Rd, Salmon, ID 83467
$180,000 Lot/Land
NKN Blm Dr, Salmon, ID 83467
$159,900 Lot/Land
TBD Sagebrush Ave, Salmon, ID 83467
$140,000 Lot/Land
TBD Bluebell Ln, Salmon, ID 83467
$105,000 Lot/Land
Salmon River Meadows Lot 62, Salmon, ID 83467
$130,000 Lot/Land
TBD Primrose Ln, Salmon, ID 83467
$99,900 Lot/Land
N/A Oliver Dr, Salmon, ID 83467
Showing Results 41 - 53, Page 2 of 2