New Construction Homes for Sale in Scotts Bluff County, NE
-
-
$725,000 Lot/Land
330871 Cr G, Minatare, NE 69356
- 78.54 Acres
- $9,231 per Acre
-
-
$150,000 Lot/Land
330871 County Road G, Minatare, NE 69356
- 75.2 Acres
- $1,995 per Acre
-
$170,000 Lot/Land
1010 W 29th St, Scottsbluff, NE 69361
- 17,424 Sq Ft
- $425,000 per Acre
-
$120,000 Lot/Land
Scottsbluff Unit NE 69361, Scottsbluff, NE 69361
- 25.87 Acres
- $4,639 per Acre
-
$1,687,500 Lot/Land
Neilan Cattle Co Irrigated Farm, Minatare, NE 69356
- 375 Acres
- $4,500 per Acre
-
$3,800,000 Lot/Land
100790 County Road 12, Mitchell, NE 69357
- 2,920 Acres
- $1,301 per Acre
-
$785,000 Lot/Land
180181 Robidoux Rd, Gering, NE 69341
- 234 Acres
- $3,355 per Acre
-
$6,600,000 Lot/Land
0000 Sioux County, Scottsbluff, NE 69361
- 2,279 Acres
- $2,896 per Acre
-
$1,595,000 Lot/Land
1011 W 27th St, Scottsbluff, NE 69361
- 1.36 Acres
- $1,172,794 per Acre
-
$95,000 Lot/Land
0 County Road B Unit 20262076, Henry, NE 69358
- 21.22 Acres
- $4,477 per Acre
-
$700,000 Lot/Land
40341 Highway 71, Scottsbluff, NE 69361
- 146.64 Acres
- $4,774 per Acre
-
-
$45,000 Lot/Land
50144 Panorama Dr, Funston Precinct, NE 69361
- 4.97 Acres
- $9,054 per Acre
-
$60,000 Lot/Land
0 W 36th St Unit 20254154, Scottsbluff, NE 69361
- 19,166 Sq Ft
- $136,364 per Acre
-
-
-
$35,000 Lot/Land
319 N Howard Ave, Morrill, NE 69358
- 6,969 Sq Ft
- $218,750 per Acre
-
$430,000 Lot/Land
240796 Lake Minatare Rd, Scottsbluff, NE 69361
-
$47,500 Lot/Land
486 Elm St, McGrew, NE 69334
- 5.42 Acres
- $8,764 per Acre
-
$120,000 Lot/Land
0 Scotts Bluff County Acreage Unit 11561486, Scottsbluff, NE 69361
- 25.87 Acres
- $4,639 per Acre
-
-
-
$379,000 Lot/Land
Lot 2 31st St, Scottsbluff, NE 69361
- 7.4 Acres
- $51,216 per Acre
-
$499,000 Lot/Land
TBD U S Highway 26, Scottsbluff, NE 69361
- 22.52 Acres
- $22,158 per Acre
-
-
$948,000 Lot/Land
90208 Enterprise Dr, Scottsbluff, NE 69361
- 9.34 Acres
- $101,499 per Acre
-
$109,500 Lot/Land
Lot 1 31st St, Scottsbluff, NE 69361
- 1.62 Acres
- $67,593 per Acre
-
-
$465,000 Lot/Land
90971 Cr 32, Minatare, NE 69356
- 8.11 Acres
- $57,337 per Acre
-
$89,000 Lot/Land
70123 County Road 24, Scottsbluff, NE 69361
- 8.95 Acres
- $9,944 per Acre
-
$199,900 Lot/Land
TBD Highway 29, Mtchell, NE 69357
- 29.04 Acres
- $6,884 per Acre
-
$325,000 Lot/Land
260719 Cr U, Gering, NE 69341
- 3.61 Acres
- $90,028 per Acre
-
$450,000 Lot/Land
TBD U S Highway 26, Scottsbluff, NE 69361
- 13.41 Acres
- $33,557 per Acre
-
-
$499,000 Lot/Land
310226 Greenbuck Rd, Minatare, NE 69356
- 4.36 Acres
- $114,450 per Acre
-
$335,000 Lot/Land
240510 Highland Rd, Scottsbluff, NE 69361
- 4.18 Acres
- $80,144 per Acre
-
$95,000 Lot/Land
CR K Cr 31, Minatare, NE 69357
- 9 Acres
- $10,556 per Acre
-
$495,000 Lot/Land
230842 Cr R, Gering, NE 69341
- 3.99 Acres
- $124,060 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2