$425,000 Lot/Land
7583 Avalon Heights Way, Sedro Woolley, WA 98284
- 1.02 Acres
- $416,667 per Acre
$425,000 Lot/Land
7583 Avalon Heights Way, Sedro Woolley, WA 98284
$200,000 Lot/Land
3005 Glenhaven Dr, Sedro Woolley, WA 98284
$105,000 Lot/Land
3026 Beaver Place, Sedro Woolley, WA 98284
$788,000 Custom Home
8170 Lonestar Ln, Lyman, WA 98263
$736,250 Custom Home
619 Legacy Way, Sedro-Woolley, WA 98284
$798,000 Custom Home
8127 Coyote Springs Ln, Sedro Woolley, WA 98284
$729,900 Custom Home
872 Prospector Place, Sedro-Woolley, WA 98284
$574,500 Custom Home
554 Wildwood Dr, Sedro-Woolley, WA 98284
$1,140,000 Custom Home
19470 Kamden Ct, Sedro-Woolley, WA 98284
$698,900 Custom Home
745 Prospector Place, Sedro-Woolley, WA 98284
$1,099,000 Custom Home
19445 Kamden Ct, Sedro-Woolley, WA 98284
$736,250 Custom Home
624 Legacy Way, Sedro-Woolley, WA 98284
$651,250 Custom Home
804 Parkland Loop, Sedro-Woolley, WA 98284
$1,099,000 Custom Home
19433 Kamden Ct, Sedro-Woolley, WA 98284
$787,900 Custom Home
708 Legacy Way, Sedro-Woolley, WA 98284
$1,199,000 Custom Home
388 Polska St, Sedro-Woolley, WA 98284
$679,000 Custom Home
627 Legacy Way, Sedro-Woolley, WA 98284
$718,900 Custom Home
854 Prospector Place, Sedro-Woolley, WA 98284
$524,900 Custom Home
710 A F & S Grade Rd Unit B, Sedro-Woolley, WA 98284
$786,500 Custom Home
629 Bucko Ave, Sedro-Woolley, WA 98284
$699,500 Custom Home
647 Rainbow Dr, Sedro-Woolley, WA 98284
$350,000 Lot/Land
1418 Moore St, Sedro-Woolley, WA 98284
$13,500 Lot/Land
0 Cain Lake Rd Unit NWM2393392, Sedro Woolley, WA 98284
$299,000 Lot/Land
22159 Grip Rd, Sedro-Woolley, WA 98284