$35,000 Lot/Land
9xxx Miller Trail, Snowflake, AZ 85937
- 20.49 Acres
- $1,708 per Acre
$35,000 Lot/Land
9xxx Miller Trail, Snowflake, AZ 85937
$72,900 Lot/Land
0 Golden Horse Ln Unit 257203, Snowflake, AZ 85937
$19,999 Lot/Land
3977 E Aztec Rd, Snowflake, AZ 85937
$47,500 Lot/Land
Lot 020E E 24th St N Unit 20E, Snowflake, AZ 85937
$142,000 Lot/Land
5021 Rae Trail, Snowflake, AZ 85937
$65,000 Lot/Land
Parcel A Arizona 77, Snowflake, AZ 85937
$8,200 Lot/Land
4577 E Pinto Rd Unit 68, Snowflake, AZ 85937
$30,000 Lot/Land
8317 Buckskin Trail, Snowflake, AZ 85937
$140,000 Lot/Land
000 Churchill Rd, Snowflake, AZ 85937
$6,000 Lot/Land
3987 Aztec Rd, Snowflake, AZ 85937
$65,000 Lot/Land
0 N Cherry Blossom Ln Unit 260203, Snowflake, AZ 85937
$18,900 Lot/Land
8571 Lawson Ln, Snowflake, AZ 85937
$49,999 Lot/Land
0 Stirrup Rd, Snowflake, AZ 85937
$105,000 Lot/Land
8400 8358 & 8357 Terry Trail, Snowflake, AZ 85937
$50,000 Lot/Land
8933 Blue Jay Ln, Snowflake, AZ 85937
$16,000 Lot/Land
3976 Dia Estrella Rd, Snowflake, AZ 85937
$19,990 Lot/Land
9133 Ridge View Ln, Snowflake, AZ 85937
$36,000 Lot/Land
8400 N Terry Trail, Snowflake, AZ 85937
$15,000 Lot/Land
4123 W Juniper Crest Rd, Snowflake, AZ 85937
$35,000 Lot/Land
3132 W Country Club Dr, Snowflake, AZ 85937
$38,000 Lot/Land
8103 E Concho Hwy, Snowflake, AZ 85937
$15,000 Lot/Land
4053 E Pinto Rd Unit 4049 E Pinto Rd, Snowflake, AZ 85937
$34,500 Lot/Land
4365 Mountain View Rd, Snowflake, AZ 85937
$65,000 Lot/Land
Parcel B Arizona 77, Snowflake, AZ 85937
$40,000 Lot/Land
8181 Uttecht Trail, Snowflake, AZ 85937
$12,000 Lot/Land