$80,000 Lot/Land
0 Riverwatch Trace Unit 242729, Sparta, TN 38583
- 1.68 Acres
- $47,591 per Acre
$80,000 Lot/Land
0 Riverwatch Trace Unit 242729, Sparta, TN 38583
$350,000 Lot/Land
0 Bridge Pointe Rd Unit RTC3068040, Sparta, TN 38583
$80,000 Lot/Land
0 Riverwatch Trace Unit 27, Sparta, TN 38583
$80,000 Lot/Land
0 Riverwatch Trace Unit 20, Sparta, TN 38583
$125,000 Lot/Land
0 Riverwatch Trace Unit 7, Sparta, TN 38583
$499,900 Lot/Land
33.58 AC E Bethlehem Rd, Sparta, TN 38583
$35,000 Lot/Land
0 Peninsula Edge Ct S Unit RTC3131381, Sparta, TN 38583
$499,900 Lot/Land
0 E Bethlehem Rd Unit RTC3049161, Sparta, TN 38583
$195,000 Lot/Land
584 Back Bone Rd Unit 1 & 2, Sparta, TN 38583
$80,000 Lot/Land
0 Riverwatch Trace Unit 2, Sparta, TN 38583
$80,000 Lot/Land
0 Riverwatch Trace Unit 242730, Sparta, TN 38583
$80,000 Lot/Land
0 Watercolor Dr Unit 11, Sparta, TN 38583
$64,999 Lot/Land
0 Watercolor Dr Unit 28, Sparta, TN 38583
$80,000 Lot/Land
0 Riverwatch Trace Unit 26, Sparta, TN 38583
$499,900 Lot/Land
33.58 AC E Bethlehem Rd, Sparta, TN 38583
$99,900 Lot/Land
0 E Bethlehem Rd Unit RTC3049085, Sparta, TN 38583
$134,900 Lot/Land
1885 Griffintown Rd, Sparta, TN 38583
$69,900 Lot/Land
66 Water Ridge Dr, Sparta, TN 38583
$34,900 Lot/Land
Lot 40 S Peninsula Edge Ct, Sparta, TN 38583
$7,700 Lot/Land
0 Doe Creek Lake Dr Unit B129, Sparta, TN 38583
$99,900 Lot/Land
0 E Bethlehem Rd, Sparta, TN 38583
$80,000 Lot/Land
0 Coves Pointe Rd Unit 9, Sparta, TN 38583
$7,700 Lot/Land
0 Doe Creek Lake Dr Unit 124, Sparta, TN 38583
$89,900 Lot/Land
195 Ray Cemetery Rd, Sparta, TN 38583
$349,900 Custom Home