New Construction Homes for Sale in 57783, SD
-
-
$225,000 Lot/Land
Lot 8 Maitland Rd, Spearfish, SD 57783
- 3.28 Acres
- $68,598 per Acre
-
$225,000 Lot/Land
Lot 4 Maitland Rd, Spearfish, SD 57783
- 2.15 Acres
- $104,651 per Acre
-
$225,000 Lot/Land
Lot 5 Maitland Rd, Spearfish, SD 57783
- 2.12 Acres
- $106,132 per Acre
-
$90,000 Lot/Land
TBD lot 9 Brooks Loop, Spearfish, SD 57783
- 19,166 Sq Ft
- $204,545 per Acre
-
$124,500 Lot/Land
Lot 14 Monte Carlo Rd, Lead, SD 57754
- 2.28 Acres
- $54,605 per Acre
-
$89,000 Lot/Land
TBD Lot 18 Russell St, Spearfish, SD 57783
- 9,147 Sq Ft
- $423,810 per Acre
-
$119,500 Lot/Land
Lot 6 Blk 2 Oak Crest Ct, Spearfish, SD 57783
- 12,196 Sq Ft
- $426,786 per Acre
-
$215,000 Lot/Land
Lot 7 Block 1 Cedar Berry Dr, Spearfish, SD 57783
- 3.76 Acres
- $57,181 per Acre
-
$159,000 Lot/Land
22992 Cedar Berry Ave, Spearfish, SD 57783
- 1.98 Acres
- $80,303 per Acre
-
$204,000 Lot/Land
Lot 6 Block 1 Cedar Berry Dr, Spearfish, SD 57783
- 3.05 Acres
- $66,885 per Acre
-
$144,900 Lot/Land
Lot 5 Block 5 Tanager Ct, North Lawrence, SD 57783
- 2.85 Acres
- $50,842 per Acre
-
$225,000 Lot/Land
Lot 9 Maitland Rd, Spearfish, SD 57783
- 3.28 Acres
- $68,598 per Acre
-
$75,000 Lot/Land
1423 W Charles St, Spearfish, SD 57783
- 14,374 Sq Ft
- $227,273 per Acre
-
$225,000 Lot/Land
Lot 103R Paradise Gulch Ln, North Lawrence, SD 57754
- 3.72 Acres
- $60,484 per Acre
-
$170,000 Lot/Land
2221 Saddle Horn Dr, Spearfish, SD 57783
- 36,590 Sq Ft
- $202,381 per Acre
-
$225,000 Lot/Land
Lot 6 Maitland Rd, Spearfish, SD 57783
- 2.12 Acres
- $106,132 per Acre
-
$159,000 Lot/Land
22990 Cedar Berry Ave, Spearfish, SD 57783
- 2.32 Acres
- $68,534 per Acre
-
$225,000 Lot/Land
Lot 2 Maitland Rd, Spearfish, SD 57783
- 2.63 Acres
- $85,551 per Acre
-
$299,000 Lot/Land
1135 Woodland Dr, Spearfish, SD 57783
- 2.26 Acres
- $132,301 per Acre
-
$225,000 Lot/Land
Lot 7 Maitland Rd, Spearfish, SD 57783
- 2.14 Acres
- $105,140 per Acre
-
$119,500 Lot/Land
Lot 6, Blk 2 Oak Crest Ct, Spearfish, SD 57783
- 12,196 Sq Ft
- $426,786 per Acre
-
$150,000 Lot/Land
TBD Aster Rd, Spearfish, SD 57783
- 7.54 Acres
- $19,894 per Acre
-
$99,900 Lot/Land
2203 Pasque Loop, Spearfish, SD 57783
- 4.93 Acres
- $20,264 per Acre
-
$345,500 Custom Home
301 Other Unit 301 Aquila Ave, Spearfish, SD 57783
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,167 Sq Ft
-
$869,000 Custom Home
598 Other Unit Gooseberry Road, Spearfish, SD 57783
- 6 Beds
- 3 Baths
- 3,480 Sq Ft
-
$820,000 Custom Home
7701 Brooks Loop, Spearfish, SD 57783
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,896 Sq Ft
-
$669,900 Custom Home
Lot 18 Russell St Unit Lot 18 Block 12, Spearfish, SD 57783
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,855 Sq Ft
-
$1,399,000 Custom Home
22990 Cedar Berry Ave, Spearfish, SD 57783
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,921 Sq Ft
-
$1,150,000 Custom Home
22992 Cedar Berry Ave, Spearfish, SD 57783
- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,158 Sq Ft
-
$323,678 Custom Home
331 Other Unit 331 Centauri Ave, Spearfish, SD 57783
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,099 Sq Ft
-
$699,900 Custom Home
Lot 18 Russell St, Spearfish, SD 57783
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,855 Sq Ft
-
$869,000 Custom Home
598 Gooseberry Rd, Spearfish, SD 57783
- 6 Beds
- 3 Baths
- 3,480 Sq Ft
-
$1,599,000 Custom Home
22990 Cedar Berry Ave, Spearfish, SD 57783
- 5 Beds
- 5 Baths
- 4,893 Sq Ft
-
$2,149,900 Custom Home
11829 Valley View Cir, Spearfish, SD 57783
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,891 Sq Ft
-
$695,000 Custom Home
2140 Lookout Vista Rd, Spearfish, SD 57783
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,280 Sq Ft
-
$1,545,000 Custom Home
2605 Top Shelf Ave, Spearfish, SD 57783
- 6 Beds
- 4.5 Baths
- 3,973 Sq Ft
-
$1,029,900 Custom Home
1565 Blue Sage Rd, Spearfish, SD 57783
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,894 Sq Ft
-
$1,250,000 Custom Home
5170 Airport Rd, Spearfish, SD 57783
- 5 Beds