$950,000 Lot/Land
295 Frye Ln, Grantham, NH 03753
- 238 Acres
- $3,992 per Acre
$950,000 Lot/Land
295 Frye Ln, Grantham, NH 03753
$199,900 Lot/Land
680-2 John Stark Hwy, Newport, NH 03754
$60,000 Lot/Land
00 Brook View Rd Unit 38, Newport, NH 03773
$150,000 Lot/Land
0 Tall Timber Dr Unit 441, Grantham, NH 03753
$179,900 Manufactured Home
48 Windy Acres Park, Charlestown, NH 03603
$499,000 Custom Home
Lot 4 Blackberry Ln, Charlestown, NH 03603
$259,900 Manufactured Home
27 People Way Unit 27, Newport, NH 03773
$489,000 Custom Home
tbd Stocker Pond Unit 236-43, Grantham, NH 03753
$429,000 Custom Home
Lot 6 Blackberry Ln, Charlestown, NH 03603
$1,650,000 Custom Home
107 Granite Ridge Rd, Sunapee, NH 03782
$179,900 Manufactured Home
47 Windy Acres Park, Charlestown, NH 03603
$59,900 Lot/Land
0 Valley Rd Unit 9, Washington, NH 03280
$595,000 Lot/Land
550 Nh Rte 11-103, Claremont, NH 03743
$125,000 Lot/Land
85 Pike Hill Rd, Newport, NH 03773
$250,000 Lot/Land
0 Central St, Sunapee, NH 03782
$1,100,000 Lot/Land
003 E Green Mountain Rd, Claremont, NH 03743
$62,000 Lot/Land
44 Brook View Rd, Newport, NH 03773
$169,900 Lot/Land
TM 202 L 7 Stark Rd, Lempster, NH 03605
$180,000 Lot/Land
0 3.2 Bean Rd, Plainfield, NH 03781
$600,000 Lot/Land
0 Off First St Unit 60, Claremont, NH 03743
$392,500 Lot/Land
0 N Main St Unit 29, Washington, NH 03280
$59,900 Lot/Land
0 Peperes Rd Unit 24.10, Charlestown, NH 03603
$400,000 Lot/Land
119 Old Newport Rd, Claremont, NH 03743
$74,900 Lot/Land
0 Peperes Rd Unit 20, Charlestown, NH 03603
$80,000 Lot/Land
9 Cradle Hill Ln, Grantham, NH 03753