New Construction Homes in Sun City, FL
-
-
$95,500 Lot/Land
9423 Bullfrog Ct, Gibsonton, FL 33534
- 15,246 Sq Ft
- $272,857 per Acre
-
$2,388,780 Townhome
85 Davis Blvd Unit D, Tampa, FL 33606
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,462 Sq Ft
-
$2,599,000 Townhome
85 Davis Blvd Unit A, Tampa, FL 33606
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,325 Sq Ft
-
$1,250,000 Custom Home
3005 W Meadow St, Tampa, FL 33611
- 5 Beds
- 4 Baths
- 3,593 Sq Ft
-
$17,000,000 Custom Home
214 Blanca Ave, Tampa, FL 33606
- 6 Beds
- 5.5 Baths
- 7,400 Sq Ft
-
$548,000 Townhome
8715 Sap Creek Place, Tampa, FL 33614
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,556 Sq Ft
-
$534,000 Custom Home
2605 S 70th St, Tampa, FL 33619
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,051 Sq Ft
-
$994,000 Custom Home
8603 Magnolia St, Gibsonton, FL 33534
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,670 Sq Ft
-
$1,275,000 Custom Home
3008 W Napoleon Ave, Tampa, FL 33611
- 5 Beds
- 4 Baths
- 3,568 Sq Ft
-
$5,999,000 Custom Home
530 Lucerne Ave, Tampa, FL 33606
- 6 Beds
- 8 Baths
- 7,124 Sq Ft
-
$6,200,000 Custom Home
577 Riviera Dr, Tampa, FL 33606
- 5 Beds
- 8 Baths
- 6,737 Sq Ft
-
$2,900,000 Custom Home
6010 S Elkins Ave, Tampa, FL 33611
- 6 Beds
- 6 Baths
- 5,637 Sq Ft
-
$1,385,000 Townhome
5210 Bayshore Blvd Unit 2, Tampa, FL 33611
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,011 Sq Ft
-
$4,450,000 Custom Home
678 Geneva Place, Tampa, FL 33606
- 4 Beds
- 4.5 Baths
- 4,333 Sq Ft
-
$2,899,000 Custom Home
620 Marmora Ave, Tampa, FL 33606
- 5 Beds
- 5.5 Baths
- 3,780 Sq Ft
-
$1,399,000 Custom Home
2805 W Wallace Ave, Tampa, FL 33611
- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,319 Sq Ft
-
$4,950,000 Custom Home
626 Danube Ave, Tampa, FL 33606
- 5 Beds
- 7 Baths
- 6,381 Sq Ft
-
$2,450,000 Custom Home
604 & 602 Channel Dr, Tampa, FL 33606
- 5 Beds
- 5.5 Baths
- 6,500 Sq Ft
-
$1,369,422 Custom Home
5407 S Elkins Ave, Tampa, FL 33611
- 5 Beds
- 4 Baths
- 3,359 Sq Ft
-
$519,900 Custom Home
6605 24th Ave S, Tampa, FL 33619
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,025 Sq Ft
-
$102,900 Manufactured Home
11211 E Bay Rd Unit 57, Gibsonton, FL 33534
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,120 Sq Ft
-
$1,375,000 Custom Home
2704 W Tyson Ave, Tampa, FL 33611
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,289 Sq Ft
-
$3,099,000 Custom Home
530 Severn Ave, Tampa, FL 33606
- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 4,101 Sq Ft
-
$1,495,000 Custom Home
2815 W Leila Ave, Tampa, FL 33611
- 5 Beds
- 4 Baths
- 3,290 Sq Ft
-
$5,950,000 Custom Home
577 W Davis Blvd, Tampa, FL 33606
- 5 Beds
- 7 Baths
- 6,537 Sq Ft
-
$4,699,000 Custom Home
690 Geneva Place, Tampa, FL 33606
- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 5,029 Sq Ft
-
$102,900 Manufactured Home
11211 E Bay Rd Unit 56, Gibsonton, FL 33534
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,144 Sq Ft
-
$3,995,000 Custom Home
114 W Davis Blvd, Tampa, FL 33606
- 6 Beds
- 5.5 Baths
- 5,000 Sq Ft
-
$2,999,000 Custom Home
481 Bosphorous Ave, Tampa, FL 33606
- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 4,100 Sq Ft
-
$1,475,000 Custom Home
2811 W Pearl Ave, Tampa, FL 33611
- 5 Beds
- 4 Baths
- 3,602 Sq Ft
-
$750,000 Lot/Land
4811 Palm River Rd, Tampa, FL 33619
- 1.62 Acres
- $462,963 per Acre
-
$2,100,000 Lot/Land
1215 Maydell Dr, Tampa, FL 33619
- 7 Acres
- $300,000 per Acre
-
$10,900,000 Lot/Land
6210 Bayshore Blvd, Tampa, FL 33611
- 2.3 Acres
- $4,739,130 per Acre
-
$99,000 Lot/Land
11344 Southwind Lake Dr, Gibsonton, FL 33534
- 6,534 Sq Ft
- $660,000 per Acre
-
$2,800,000 Lot/Land
6802 Causeway Blvd, Tampa, FL 33619
- 2.84 Acres
- $985,915 per Acre
-
$2,700,000 Lot/Land
7013 & 7015 Riverview Dr, Riverview, FL 33578
- 9.85 Acres
- $274,112 per Acre
-
$699,999 Lot/Land
6213 Sanders Dr, Tampa, FL 33611
- 13,939 Sq Ft
- $2,187,497 per Acre
-
$849,000 Lot/Land
404 E Davis Blvd, Tampa, FL 33606
- 7,405 Sq Ft
- $4,994,118 per Acre
-
$140,000 Lot/Land
9923 Alavista Dr, Gibsonton, FL 33534
- 11,761 Sq Ft
- $518,519 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 3