$125,000 Lot/Land
Tbd 120th St SW, Milan, MN 56262
- 4.85 Acres
- $25,773 per Acre
$125,000 Lot/Land
Tbd 120th St SW, Milan, MN 56262
$234,900 Lot/Land
1320 Atlantic Ave, Benson, MN 56215
$475,000 Lot/Land
2005 Minnesota Ave, Benson, MN 56215
$28,500 Lot/Land
1039 Montana Ave, Benson, MN 56215
$3,200 Lot/Land
00 16th St N, Benson, MN 56215
$12,000 Lot/Land
49 S Hering St, Appleton, MN 56208
$135,000 Lot/Land
715 Paulina St, Murdock, MN 56271
$125,000 Lot/Land
TBD 120th St SW, Milan, MN 56262
$940,000 Lot/Land
NA Highway 12 SW, Appleton, MN 56208