$285,000 Lot/Land
38945 N 4030 Rd, Talala, OK 74080
- 20 Acres
- $14,250 per Acre
$285,000 Lot/Land
38945 N 4030 Rd, Talala, OK 74080
$440,000 Custom Home
0001 S 4080 Rd, Talala, OK 74080
$980,000 Lot/Land
0 Willow St, Talala, OK 74080
$150,000 Lot/Land
0005 S 4080 Rd, Talala, OK 74080
$155,000 Lot/Land
001 N 4030 Rd, Talala, OK 74080
$980,000 Lot/Land
TBD Willow St, Talala, OK 74080
$131,760 Lot/Land
4755 S Talala Creek Ln, Talala, OK 74080
$129,000 Lot/Land
0002 S 4080 Rd, Talala, OK 74080
$155,000 Lot/Land
10 4040 Rd, Talala, OK 74080
$95,000 Lot/Land
0 N 4130 Rd Unit OKC1223671, Talala, OK 74080
$155,000 Lot/Land
004 N 4030 Rd, Talala, OK 74080
$135,000 Lot/Land
7350 E 29th Rd, Talala, OK 74080
$179,000 Lot/Land
0006 S 4080 Rd, Talala, OK 74080
$562,500 Lot/Land
7001 E 330 Rd, Talala, OK 74080
$155,000 Lot/Land
002 N 4030 Rd, Talala, OK 74080
$155,000 Lot/Land
003 N 4030 Rd, Talala, OK 74080
$200,000 Lot/Land
0 W 3500 Rd, Talala, OK 74080