$110,000 Lot/Land
1613 Duchess Ln, Clarkesville, GA 30523
- 3.3 Acres
- $33,333 per Acre
$110,000 Lot/Land
1613 Duchess Ln, Clarkesville, GA 30523
$2,600,000 Lot/Land
1284 Washington St, Clarkesville, GA 30523
$153,000 Lot/Land
0 Glade Rock Springs Rd, Clarkesville, GA 30523
$75,000 Lot/Land
LOT 40 Meadow Run Ct, Clarkesville, GA 30523
$277,500 Lot/Land
0 Ben Jones Rd Unit 10021237, Clarkesville, GA 30523
$1,150,000 Lot/Land
200 Annandale Dr, Clarkesville, GA 30523
$86,000 Lot/Land
1&2 Village Dr, Clarkesville, GA 30523
$20,000,000 Lot/Land
2320 Hardman Rd, Clarkesville, GA 30523
$625,950 Custom Home
335 Sweetgrass Dr, Demorest, GA 30535
$1,789,000 Custom Home
0 Ivy Ridge Way Unit LOT 40 10327774, Clarkesville, GA 30523
$1,300,000 Custom Home
1036 Soque Wilderness Rd, Clarkesville, GA 30523
$549,950 Custom Home
630 Sweetgrass Dr, Demorest, GA 30535
$409,900 Custom Home
204 Edwards Rd, Clarkesville, GA 30523
$699,000 Custom Home
214 Signing Tree Trail, Clarkesville, GA 30523
$425,000 Custom Home
180 Llewellyn St, Clarkesville, GA 30523
$2,299,000 Custom Home
155 Waters Edge Ln, Clarkesville, GA 30523
$262,500 Manufactured Home
274 Montego Bay Trail, Clarkesville, GA 30523
$449,999 Custom Home
172 Llewellyn St, Clarkesville, GA 30523
$389,900 Custom Home
155 Hollywood Church Rd, Clarkesville, GA 30523
$585,900 Custom Home
618 Sweetgrass Dr, Demorest, GA 30535
$529,000 Custom Home
405 Roper Dr, Clarkesville, GA 30523
$446,000 Custom Home
182 Hardman Rd, Clarkesville, GA 30523
$320,000 Manufactured Home
643 Old Ridge Rd, Demorest, GA 30535
$589,900 Custom Home