$69,999 Lot/Land
27 Russell Loop, Brumley, MO 65017
- 1.1 Acres
- $63,635 per Acre
$69,999 Lot/Land
27 Russell Loop, Brumley, MO 65017
$90,000 Lot/Land
0 Chateau Oaks Dr, Glaze Township, MO 65017
$499,000 Lot/Land
1956 State Highway 42, Brumley, MO 65017
$1,200,000 Lot/Land
TBD County Side Rd, Iberia, MO 65486