New Construction Homes in Verona, MO
-
-
$169,900 Custom Home
281 N 2nd St, Verona, MO 65769
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,051 Sq Ft
-
$123,500 Lot/Land
0000 Farm Road 1140, Verona, MO 65769
- 19 Acres
- $6,500 per Acre
-
$8,999,000 Lot/Land
5718 Fr 1165, Verona, MO 65769
- 1,835 Acres
- $4,904 per Acre
-
$599,000 Lot/Land
0 Farm Road 1140 Unit 26275125, Verona, MO 65769
- 11 Acres
- $54,455 per Acre
-
$1,250,000 Lot/Land
11426 Lawrence 2220, Verona, MO 65769
- 120 Acres
- $10,417 per Acre
-
$190,000 Lot/Land
Lot 4 Farm Road 1130, Verona, MO 65769
- 20 Acres
- $9,500 per Acre
-
$599,000 Lot/Land
0000 Tract 1 Farm 1140 Rd, Verona, MO 65769
- 11 Acres
- $54,455 per Acre
-
$190,000 Lot/Land
Lot 2 Farm Road 1130, Verona, MO 65769
- 21.39 Acres
- $8,883 per Acre
-
$59,900 Lot/Land
5 Charlotte Dr, Verona, MO 65769
- 1.5 Acres
- $39,933 per Acre
-
$190,000 Lot/Land
Lot 3 Farm Road 1130, Verona, MO 65769
- 20 Acres
- $9,500 per Acre
-
$190,000 Lot/Land
Lot 1 Farm Road 1130, Verona, MO 65769
- 21.39 Acres
- $8,883 per Acre