New Construction Homes in Wade, NC
-
-
$332,808 Custom Home
4312 Kirkhill Ct, Wade, NC 28395
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,981 Sq Ft
-
$359,184 Custom Home
4304 Kirkhill Ct, Wade, NC 28395
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,138 Sq Ft
-
$199,900 Manufactured Home
4052 Lodge Dr, Wade, NC 28395
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,460 Sq Ft
-
$450,000 Custom Home
3002 Dinwiddle Dr, Wade, NC 28395
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,195 Sq Ft
-
$475,000 Custom Home
3018 Dinwiddle Dr, Wade, NC 28395
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,300 Sq Ft
-
$199,900 Manufactured Home
4050 Lodge Dr, Wade, NC 28395
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,460 Sq Ft
-
$385,896 Custom Home
4300 Kirkhill Ct, Wade, NC 28395
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,297 Sq Ft
-
$359,184 Custom Home
4316 Kirkhill Ct, Wade, NC 28395
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,138 Sq Ft
-
$287,400 Custom Home
4044 Lofton St, Wade, NC 28395
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,562 Sq Ft
-
$199,900 Manufactured Home
4056 Lodge Dr, Wade, NC 28395
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,460 Sq Ft
-
-
$272,400 Custom Home
4043 Church St, Wade, NC 28395
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,330 Sq Ft
-
$299,075 Custom Home
4308 Kirkhill Ct, Wade, NC 28395
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,709 Sq Ft
-
$332,808 Custom Home
4317 Kirkhill Ct, Wade, NC 28395
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,981 Sq Ft
-
$199,900 Manufactured Home
4054 Lodge Dr, Wade, NC 28395
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,460 Sq Ft
-
$318,246 Custom Home
4301 Kirkhill Ct, Wade, NC 28395
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,798 Sq Ft
-
$349,504 Custom Home
4311 Kirkhill Ct, Wade, NC 28395
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,032 Sq Ft
-
$312,900 Custom Home
4047 Church St, Wade, NC 28395
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,882 Sq Ft
-
$450,000 Lot/Land
4247 River Rd, Wade, NC 28395
- 43.29 Acres
- $10,395 per Acre
-
$199,900 Lot/Land
0 Dunn Rd Unit 759879, Wade, NC 28311
- 15.92 Acres
- $12,557 per Acre
-
$990,000 Lot/Land
TBD Rich Walker Rd, Wade, NC 28395
- 235 Acres
- $4,213 per Acre