New Construction Homes in Waterloo, AL
-
-
-
$95,000 Lot/Land
Smith Rd Unit LotWP002, Waterloo, AL 35677
- 40 Acres
- $2,375 per Acre
-
-
-
$25,000 Lot/Land
1780 Cr 178, Waterloo, AL 35677
- 1.25 Acres
- $20,000 per Acre
-
$95,000 Lot/Land
5925 County Road 83, Waterloo, AL 35677
- 10 Acres
- $9,500 per Acre
-
$120,000 Lot/Land
6330 County Road 87, Waterloo, AL 35677
- 16.93 Acres
- $7,088 per Acre
-
$149,500 Lot/Land
3120 Co Rd 14, Waterloo, AL 35677
- 22 Acres
- $6,795 per Acre
-
$95,000 Lot/Land
1 Smith Rd, Waterloo, AL 35677
- 40 Acres
- $2,375 per Acre
-
$350,000 Lot/Land
00 Paradise Dr, Waterloo, AL 35677
- 1.93 Acres
- $181,347 per Acre
-
$215,000 Lot/Land
0 County Rd 79 Unit 675638, Waterloo, AL 36577
- 61.8 Acres
- $3,479 per Acre
-
$22,000 Lot/Land
0 Co Rd 90, Waterloo, AL 35677
- 3.3 Acres
- $6,667 per Acre
-
$319,900 Lot/Land
6295 Co Rd Unit 8, Waterloo, AL 35633
- 57 Acres
- $5,612 per Acre
-
$99,000 Lot/Land
1 County Road 45, Waterloo, AL 35677
- 39.9 Acres
- $2,481 per Acre
-
$114,900 Lot/Land
Tract 7 Highway 20, Waterloo, AL 35677
- 17.87 Acres
- $6,430 per Acre
-
$159,900 Lot/Land
Tract 6 Highway 20, Waterloo, AL 35677
- 24.5 Acres
- $6,527 per Acre
-
$55,000 Lot/Land
3591 County Road 87, Waterloo, AL 35677
- 3.11 Acres
- $17,685 per Acre
-
$215,000 Lot/Land
0 County Road 79, Waterloo, AL 35677
- 61.8 Acres
- $3,479 per Acre
-
$200,000 Lot/Land
6208 County Road 8, Waterloo, AL 35677
- 28.53 Acres
- $7,010 per Acre
-
$75,000 Lot/Land
00 County Road 87, Waterloo, AL 35677
- 5 Acres
- $15,000 per Acre