$2,000,000 Lot/Land
251 Utah 12, Teasdale, UT 84773
- 100.07 Acres
- $19,986 per Acre
$2,000,000 Lot/Land
251 Utah 12, Teasdale, UT 84773
$250,000 Lot/Land
2811 E Fish Creek Cove Rd, Teasdale, UT 84773
$475,000 Lot/Land
1115 E Donkey Flats Rd, Teasdale, UT 84773
$1,250,000 Lot/Land
123 E Teasdale Powerline Rd, Teasdale, UT 84773
$425,000 Lot/Land
890 E Hatchery Rd Unit LotWP001, Bicknell, UT 84715
$575,000 Lot/Land
713 W Eagle View, Grover, UT 84773
$499,000 Lot/Land
175 S Highway 12 St E, Torrey, UT 84775
$180,000 Lot/Land
1745 S Highway 24 Unit 3, Loa, UT 84747
$365,000 Lot/Land
700 E 725 N, Hanksville, UT 84734
$185,000 Lot/Land
1841 E Upper Happy Valley Loop Unit 2, Teasdale, UT 84773
$480,000 Lot/Land
1950 E Highway 24, Caineville, UT 84775
$180,000 Lot/Land
1735 S Highway 24 Unit 1, Loa, UT 84747
$150,000 Lot/Land
170 E 100 N, Hanksville, UT 84734
$35,500 Lot/Land
0 Corner of Carmel & Windgate Unit 26-269640, Caineville, UT 84775
$600,000 Lot/Land
925 W 100 S, Torrey, UT 84775
$600,000 Lot/Land
925 W 100 S Unit 6, Torrey, UT 84775
$282,750 Lot/Land
140 Teasdale Rd Unit LOT 5B, Teasdale, UT 84773
$295,000 Lot/Land
829 E 200 North St, Torrey, UT 84775
$282,750 Lot/Land
140 E Teasdale Unit 5B, Teasdale, UT 84773
$1,900,000 Lot/Land
0 Parcel #02-0012-0689 Unit 113631, Torrey, UT 84775
$150,000 Lot/Land
0 Parcel 3 Unit 26-269489, Caineville, UT 84775
$120,000 Lot/Land
1400 E Highline Rd Unit 1, Loa, UT 84747
$575,000 Lot/Land
713 W Eagle, Teasdale, UT 84773
$150,000 Lot/Land
180 E 100 N, Hanksville, UT 84734
$713,000 Lot/Land
213 S 975 W Unit 4, Torrey, UT 84775