$438,000 Lot/Land
346 Tbd County Rd, Carr, CO 80612
- 79.81 Acres
- $5,488 per Acre
$438,000 Lot/Land
346 Tbd County Rd, Carr, CO 80612
$5,500,000 Lot/Land
219 State Highway 52, Erie, CO 80516
$3,450,000 Lot/Land
0 Interstate 76 Frontage Rd, Keenesburg, CO 80643
$525,000 Lot/Land
15285 Ypsilon Cir, Mead, CO 80542
$220,000 Lot/Land
9411 Meadow Farms Dr, Milliken, CO 80543
$850,000 Lot/Land
3202 Carson Ave, Evans, CO 80620
$350,000 Lot/Land
0 Garfield Ave, Nunn, CO 80648
$500,000 Lot/Land
1634 Hauck Meadows Dr, Frederick, CO 80504
$450,000 Lot/Land
4409 Centerplace Dr, Greeley, CO 80634
$275,000 Lot/Land
0 R8977762 Unit REC5081932, Orchard, CO 80469
$109,000 Lot/Land
4 Tbd County Road 21, Carr, CO 80612
$140,000 Lot/Land
3914 Denver St, Evans, CO 80620
$119,000 Lot/Land
1485 S Gardenia Dr, Milliken, CO 80543
$629,000 Lot/Land
28743 Highway 52, Keenesburg, CO 80643
$472,890 Lot/Land
9 T St Unit Lot 9, Greeley, CO 80631
$335,000 Lot/Land
0 Na Unit REC9001593, Fort Lupton, CO 80621
$685,000 Lot/Land
0 Colorado 257, Windsor, CO 80550
$220,000 Lot/Land
6 Tbd County Road 122, Carr, CO 80612
$800,000 Lot/Land
0 County Road 14 1 2, Fort Lupton, CO 80621
$2,500,000 Lot/Land
0 Hwy 34 & Cr 49, Greeley, CO 80631
$50,000 Lot/Land
0 Paden Ave, Carr, CO 80612
$210,000 Lot/Land
300 N Railroad Ave, Nunn, CO 80648
$290,000 Lot/Land
0 Tbd County Road 25 Parcel 1, Carr, CO 80612
$695,000 Lot/Land
252 1st St, Fort Lupton, CO 80621
$90,000 Lot/Land
0 Wcr 15 Unit Lot A-14, Carr, CO 80612
$129,500 Lot/Land
2652 17th Ave, Greeley, CO 80631
$450,000 Lot/Land
15287 Ypsilon Cir, Mead, CO 80542