$59,500 Lot/Land
4921 Ford, Lake Isabella, CA 93240
- 1.91 Acres
- $31,152 per Acre
$59,500 Lot/Land
4921 Ford, Lake Isabella, CA 93240
$12,500 Lot/Land
425-072-61 Kelso Valley Rd, Weldon, CA 93283
$27,000 Lot/Land
11610 Longhorn Ln, Weldon, CA 93283
$15,000 Lot/Land
15230 Tumbleweed, Weldon, CA 93283
$150,000 Lot/Land
9576 Glacier Gulch Rd, Weldon, CA 93283
$16,000 Lot/Land
0 Goat Ranch Rd Unit 2608232, Lake Isabella, CA 93240
$27,900 Lot/Land
8313 Wildmint Dr, Lake Isabella, CA 93240
$45,350 Lot/Land
15310023 Kelso Valley Rd, Weldon, CA 93283
$80,000 Lot/Land
0 S Kelso Valley Rd, Weldon, CA 93283
$250,000 Lot/Land
0 Paul's Place Dr, Weldon, CA 93283
$17,400 Lot/Land
0 Brooks Rd, Weldon, CA 93283
$19,950 Lot/Land
8500 Sugar Pine Ct, Weldon, CA 93240
$50,000 Lot/Land
2 Fremont, Weldon, CA 93283
$17,900 Lot/Land
9003 Apache Dr, Weldon, CA 93283
$22,939 Lot/Land
8500 Paintbrush Ct, Lake Isabella, CA 93240
$45,000 Lot/Land
0 Jawbone Canyon Rd, Weldon, CA 93283
$18,100 Lot/Land
4401 Chapala St, Weldon, CA 93240
$39,000 Lot/Land
0 Goat Ranch Rd Unit 2607601, Lake Isabella, CA 93240
$49,000 Lot/Land
0 Lake Isabella Blvd (Hwy 178) Unit SR26086558, Lake Isabella, CA 93240
$100,000 Lot/Land
0 Paul's Place Dr, Weldon, CA 93283
$16,100 Lot/Land
4405 Chapala St, Weldon, CA 93240
$20,000 Lot/Land
8501 Star Brite Dr, Lake Isabella, CA 93240
$49,000 Lot/Land
0 Lake Isabella Blvd (Hwy 178) Unit 26003131, Lake Isabella, CA 93240
$25,000 Lot/Land
0 Wildrose Ave, Weldon, CA 93240
$30,000 Lot/Land
9133 Iroquois Way, Weldon, CA 93283
$28,939 Lot/Land
8605 Paintbrush Ct, Lake Isabella, CA 93240