New Construction Homes for Sale in Yolo County, CA
-
-
Bretton Woods - Greenway Community
$830,000 - $899,000
Davis, CA 95616
- 2 Beds
- 1,564+ Sq Ft
-
Ruby Cottages Community
$517,740 - $604,490
Woodland, CA 95776
- 3 - 4 Beds
- 1,709+ Sq Ft
-
-
Bretton Woods - Bungalows Community
$710,000 - $779,900
Davis, CA 95616
- 2 Beds
- 1,227+ Sq Ft
-
-
-
$249,999 Lot/Land
2701 Liberty Dr, Woodland, CA 95776
- 8,712 Sq Ft
- $1,249,995 per Acre
-
$22,500,000 Lot/Land
45496 County Road 35, Davis, CA 95618
- 811 Acres
- $27,744 per Acre
-
$820,000 Lot/Land
19435 East St, Woodland, CA 95776
- 1.38 Acres
- $594,203 per Acre
-
$545,000 Lot/Land
0 Jefferson Blvd Unit 225119728, West Sacramento, CA 95691
- 32,670 Sq Ft
- $726,667 per Acre
-
$399,000 Condo Unit
330 G St Unit 309, West Sacramento, CA 95605
- 1 Bed
- 1.5 Baths
- 859 Sq Ft
-
$3,100,000 Custom Home
25265 Carlsbad Ave, Davis, CA 95616
- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 3,650 Sq Ft
-
$795,000 Custom Home
239 Chico Place, Davis, CA 95618
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,760 Sq Ft
-
$725,000 Custom Home
870 W Main St, Winters, CA 95694
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,071 Sq Ft
-
$1,699,990 Custom Home
3836 Gray Pine Place, West Sacramento, CA 95691
- 5 Beds
- 5.5 Baths
- 4,316 Sq Ft
-
$1,150,000 Custom Home
242 McKays Point Place, West Sacramento, CA 95605
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,637 Sq Ft
-
$649,990 Custom Home
600 E St, West Sacramento, CA 95605
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,935 Sq Ft
-
$1,350,000 Custom Home
16250 County Road 56, Guinda, CA 95637
- 3 Beds
- 2 Baths
- 3,205 Sq Ft
-
$509,000 Custom Home
425 Cleveland St, Woodland, CA 95695
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,550 Sq Ft
-
$8,197,200 Lot/Land
20088 Old River Rd, West Sacramento, CA 95691
- 204.93 Acres
- $40,000 per Acre
-
$1,840,000 Lot/Land
52415-52979 S River Rd, Clarksburg, CA 95612
- 91.11 Acres
- $20,195 per Acre
-
$3,750,000 Lot/Land
28815 County Road 12a, Esparto, CA 95627
- 207 Acres
- $18,116 per Acre
-
$13,000,000 Lot/Land
20300 Old River Rd, West Sacramento, CA 95691
- 440 Acres
- $29,545 per Acre
-
$1,500,000 Lot/Land
N Courtland Rd, Clarksburg, CA 95612
- 219.89 Acres
- $6,822 per Acre
-
$800,000 Lot/Land
0 Courtland Rd Unit 21535087, Clarksburg, CA 95612
- 20 Acres
- $40,000 per Acre
-
$5,825,000 Lot/Land
0 County Road 18, Woodland, CA 95695
- 200 Acres
- $29,125 per Acre
-
$549,000 Lot/Land
0 Forest Ave, Guinda, CA 95637
- 29 Acres
- $18,931 per Acre
-
$6,765,000 Lot/Land
28470 County Rd 6, Dunnigan, CA 95937
- 169.13 Acres
- $39,999 per Acre
-
$3,428,265 Lot/Land
00 County Road 25, Esparto, CA 95627
- 120.29 Acres
- $28,500 per Acre
-
$2,990,000 Lot/Land
50750 Babel Slough Rd, Clarksburg, CA 95612
- 230.63 Acres
- $12,964 per Acre
-
$22,272,000 Lot/Land
0 E Chiles Rd, Davis, CA 95618
- 1,484.8 Acres
- $15,000 per Acre
-
$1,950,000 Lot/Land
32284 County Road 10, Zamora, CA 95698
- 304.49 Acres
- $6,404 per Acre
-
$3,195,000 Lot/Land
52210 Willow Point Rd, Clarksburg, CA 95612
- 10 Acres
- $319,500 per Acre
-
$395,000 Lot/Land
0 County Road 23 Unit 11605932, Esparto, CA 95627
- 160 Acres
- $2,469 per Acre
-
$2,200,000 Lot/Land
20456 Co Rd 103, Woodland, CA 95776
- 99 Acres
- $22,222 per Acre
-
$5,040,000 Lot/Land
0 Road 6, Dunnigan, CA 95937
- 630 Acres
- $8,000 per Acre
-
$7,750,000 Lot/Land
0 Road 106, Dixon, CA 95620
- 596.52 Acres
- $12,992 per Acre
-
$34,168,095 Lot/Land
32358 County Road 19, Woodland, CA 95695
- 141 Acres
- $242,327 per Acre
-
$3,600,000 Lot/Land
16275 Jensen Ln, Esparto, CA 95627
- 125.23 Acres
- $28,747 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 3