$319,000
3125 State Route 13 NE, New Lexington, OH 43764
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,736 Sq Ft
- Built 1984
Last Sold Summary
- 9% Below List Price
- $184/SF
- 72 Days On Market
Current Estimated Value $285,379
Last Listing Agent Courtney Wilson RE/MAX 360
3125 State Route 13 NE, New Lexington, OH 43764