$47,500
- Land
- 2.24 Acres
- $21,205 per Acre
0 Countyline Church Rd SE Unit 427208, Floyd, VA 24091
0 Countyline Church Rd SE Unit 427208, Floyd, VA 24091$47,500
0 Countyline Church Rd SE Unit 427208, Floyd, VA 24091
0 Countyline Church Rd SE Unit 427208, Floyd, VA 24091$575,000
607 Giles Rd, Blacksburg, VA 24060
Bige Bowling Coldwell Banker Townside Bburg
$388,000
712 Mercer Rd, Rich Creek, VA 24147
Carol Lavinder Lavinder Real Estate
$389,900
300 Meadow Dr, Christiansburg, VA 24073
Rayne Stenger Nest Realty SWVA
$415,000
904 Giles Rd, Blacksburg, VA 24060
Lauren Gautier Blue Ridge Mountain Realty, LLC
$300,000
TBD Tanager Lot 9 Cove, Dublin, VA 24084
TBD Tanager Lot 9 Cove, Dublin, VA 24084$1,045,294
10 1st St SW, Christiansburg, VA 24073
Courtnee Bishop MKB, REALTORS(r)
$129,500
4807 Pilot Rd, Pilot, VA 24138
Brad Taylor RE/MAX 8 - Blacksburg
$335,000
276 Louise Ln, Elliston, VA 24087
Kelly Griffin TRINITY Real Estate
$265,000
812 Cascade Ct, Blacksburg, VA 24060
Amy Hudson RE/MAX 8 - Blacksburg
$665,000
612 Kentwood Dr, Blacksburg, VA 24060
William Aden Coldwell Banker Townside Bburg
$220,000
904 Westview St, Narrows, VA 24124
Jacob Roberts Berkshire Hathaway Home Services Mountain Sky Properties-Wythev
$369,950
300 Hamilton Ave NW, Christiansburg, VA 24073
Christy Crouch RE/MAX ALL POINTS
$879,000
530 Wood Haven Ct, Blacksburg, VA 24060
Mike Eggleston Coldwell Banker Townside Bburg
$250,000
TBD Tanager Lot 2 Cove, Dublin, VA 24084
TBD Tanager Lot 2 Cove, Dublin, VA 24084$125,000
0 Shelor Rd Unit 145679, Meadows of Dan, VA 24120