$269,000
- Land
- 4.55 Acres
- $59,121 per Acre
5588 Nunn Hollow Rd, Hiwassee, VA 24347
5588 Nunn Hollow Rd, Hiwassee, VA 24347$269,000
5588 Nunn Hollow Rd, Hiwassee, VA 24347
5588 Nunn Hollow Rd, Hiwassee, VA 24347$24,900
6946 Wilderness Rd, Dublin, VA 24084
6946 Wilderness Rd, Dublin, VA 24084$28,300
Lot 235 Appalachian Rd, Radford, VA 24141
Lot 235 Appalachian Rd, Radford, VA 24141$300,000
LOT 10 Tanager Cove, Dublin, VA 24084
LOT 10 Tanager Cove, Dublin, VA 24084$729,500
4591 Mallard Point Way, Dublin, VA 24084
Brad Taylor RE/MAX 8 - Blacksburg
$205,000
417 Oakwood Ave, Dublin, VA 24084
Mac Whittaker Century 21 Valley Real Estate
$475,000
TBD Bob White Blvd, Pulaski, VA 24301
TBD Bob White Blvd, Pulaski, VA 24301$225,000
LOT 1 Tanager Cove, Dublin, VA 24084
LOT 1 Tanager Cove, Dublin, VA 24084$150,000
1960 Peakland Dr, Pulaski, VA 24301
Treva Waller Wythe County Real Estate
Call for Price
4983 Blue Sky Ln, Dublin, VA 24084
Matthew Gallimore United Country Blue Ridge- Floyd
$27,500
Lot 234 Appalachian Rd, Radford, VA 24141
Lot 234 Appalachian Rd, Radford, VA 24141$155,000
LOT 13 Tanager Cove, Dublin, VA 24084
LOT 13 Tanager Cove, Dublin, VA 24084$289,990
5848 Powell Ave, Dublin, VA 24084
Cody Hamilton Century 21 Valley Real Estate
$312,000
5422 Aldrin St, Dublin, VA 24084
Sam Krunsberg Wainwright & Co.
$225,000
6063 Hillcrest Place, Dublin, VA 24084
Desi Sowers RE/MAX 8 - Blacksburg
$23,900
TBD Lee Hwy, Radford, VA 24141
TBD Lee Hwy, Radford, VA 24141$239,000
4290 Sunny View Heights Loop, Pulaski, VA 24301
Jake Hinson RE/MAX 8 - Blacksburg