$159,900
- Land
- 3 Acres
- $53,300 per Acre
Lot 1 S Carolina 121, Silverstreet, SC 29145
Lot 1 S Carolina 121, Silverstreet, SC 29145$159,900
Lot 1 S Carolina 121, Silverstreet, SC 29145
Lot 1 S Carolina 121, Silverstreet, SC 29145$850,000
47 Ridgewood Ln, Prosperity, SC 29127
Libby Satterfield NextHome Specialists
$185,000
37 Longshot Dr, Cross Hill, SC 29332
37 Longshot Dr, Cross Hill, SC 29332$179,900
Lot 2 S Carolina 121, Silverstreet, SC 29145
Lot 2 S Carolina 121, Silverstreet, SC 29145$199,900
2107 Charles St, Newberry, SC 29108
Tina Graham ERA Wilder Realty
$189,900
Lot 10 Summerset Bay Dr, Cross Hill, SC 29332
Lot 10 Summerset Bay Dr, Cross Hill, SC 29332$734,500
447 Edgewater Dr, Prosperity, SC 29127
Dr. David Kafitz Jr. EXIT Realty New Horizons
$584,900
287 Maple Knoll Ct, Prosperity, SC 29127
Dawn Glass Lake Murray Properties, Inc.
$335,000
11 Fawn Ct, Chappells, SC 29037
Sherri Beecroft Lake Homes Realty, LLC
$239,000
211 Compass Dr, Newberry, SC 29108
Amy McClam Realty Carolina
$114,900
349 Stewart Landing Dr, Prosperity, SC 29127
349 Stewart Landing Dr, Prosperity, SC 29127$164,900
0 Lands End Ln Unit 630334, Prosperity, SC 29127
0 Lands End Ln Unit 630334, Prosperity, SC 29127$689,900
497 Circle H Woods Rd, Prosperity, SC 29127
Kyle Cannon Douglas & Cannon Real Est LLC
$147,000
201 Peninsula Dr, Prosperity, SC 29127
201 Peninsula Dr, Prosperity, SC 29127$1,950,000
472 Wilson Landing Rd, Prosperity, SC 29127
Sean Cripe Coldwell Banker Realty
$77,900
66 Stewart Landing Dr, Prosperity, SC 29127
66 Stewart Landing Dr, Prosperity, SC 29127$1,475,000