$80,000
- Land
- 40.2 Acres
- $1,990 per Acre
TBD Dry Lake Trail, Newell, SD 57760
TBD Dry Lake Trail, Newell, SD 57760$80,000
TBD Dry Lake Trail, Newell, SD 57760
TBD Dry Lake Trail, Newell, SD 57760$60,000
605 Jewell Ave, Newell, SD 57760
605 Jewell Ave, Newell, SD 57760$1,500,000
18947 Dillinger Rd, Newell, SD 57760
18947 Dillinger Rd, Newell, SD 57760$215,000
TBD Hope Rd, Newell, SD 57760
TBD Hope Rd, Newell, SD 57760$1,152,000
0 Experimental Farm Rd Unit 26-29, Sturgis, SD 57760
0 Experimental Farm Rd Unit 26-29, Sturgis, SD 57760$25,000
TBD Jewell Ave Unit Jewell Ave, Newell, SD 57760
TBD Jewell Ave Unit Jewell Ave, Newell, SD 57760$64,900
214 6th St, Newell, SD 57760
214 6th St, Newell, SD 57760$1
TBD Experimental Farm Rd, Newell, SD 57760
TBD Experimental Farm Rd, Newell, SD 57760$36,000
605 Jewell Ave Unit Jewell Ave, Newell, SD 57760
605 Jewell Ave Unit Jewell Ave, Newell, SD 57760$60,000
605 Jewell Ave Unit Jewell Ave, Newell, SD 57760
605 Jewell Ave Unit Jewell Ave, Newell, SD 57760$200,000
tbd Other Unit Old Twilight Rd, Newell, SD 57760
tbd Other Unit Old Twilight Rd, Newell, SD 57760$200,000
TBD Old Twilight, Newell, SD 57760
TBD Old Twilight, Newell, SD 57760$945,000
16547 S Dakota 79, Newell, SD 57760
16547 S Dakota 79, Newell, SD 57760