$289,900 Sold Sep 15, 2025
1836 Taft Ave, Niles, OH 44446
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,377 Sq Ft
- Built 1962
Last Sold Summary
- $211/SF
- 6 Days On Market
Current Estimated Value $279,175
Last Listing Agent Jason Altobelli Altobelli Real Estate
1836 Taft Ave, Niles, OH 44446