$430,000
38 E 25th Ave, Spokane, WA 99203
- 2 Beds
- 1 Bath
- 2,368 Sq Ft
- Built 1928
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $182/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $423,728
Last Listing Agent Lisa Thome John L Scott, Inc.
38 E 25th Ave, Spokane, WA 99203