Homes for Sale near John K. Hubbard Elementary School
-
-
$160,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,334 Sq Ft
4721 Forest Hills Dr, Noble, OK 73068
4721 Forest Hills Dr, Noble, OK 73068Samuel Redenius Copper Creek Real Estate
-
$179,300
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,280 Sq Ft
212 S 2nd St, Noble, OK 73068
212 S 2nd St, Noble, OK 73068Rosario Figueroa Keller Williams Central OK ED
-
$99,900
- Land
- 10 Acres
- $9,990 per Acre
7675 Peaceful Oaks Ln, Etowah, OK 73068
7675 Peaceful Oaks Ln, Etowah, OK 73068 -
$175,000
- Land
- 10 Acres
- $17,500 per Acre
0 E Post Oak Rd, Noble, OK 73068
0 E Post Oak Rd, Noble, OK 73068 -
$5,350,000
- 6 Beds
- 7.5 Baths
- 7,943 Sq Ft
10150 E Post Oak Rd, Noble, OK 73068
10150 E Post Oak Rd, Noble, OK 73068Barry Hurley Dillard Cies Real Estate
-
$94,556
- Land
- 8.6 Acres
- $11,000 per Acre
0 Oak Ridge Rd, Noble, OK 73068
0 Oak Ridge Rd, Noble, OK 73068 -
$235,897 New Construction
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,355 Sq Ft
613 Caldwell Dr, Noble, OK 73068
613 Caldwell Dr, Noble, OK 73068Lennar Builder -
$189,000
- Land
- 10 Acres
- $18,900 per Acre
5402 Oak Hill Ranch Rd, Noble, OK 73068
5402 Oak Hill Ranch Rd, Noble, OK 73068 -
$165,000
- Land
- 5 Acres
- $33,000 per Acre
3803 120th Ave, Norman, OK 73026
3803 120th Ave, Norman, OK 73026 -
$174,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,269 Sq Ft
606 Holsey Dr, Noble, OK 73068
606 Holsey Dr, Noble, OK 73068Elisa Campbell eXp Realty, LLC
-
$89,500
- Land
- 8.37 Acres
- $10,693 per Acre
0 E Etowah Rd Unit OKC1228706, Noble, OK 73068
0 E Etowah Rd Unit OKC1228706, Noble, OK 73068 -
$210,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,276 Sq Ft
504 Woodbriar, Noble, OK 73068
504 Woodbriar, Noble, OK 73068Benji Lytle Opendoor Brokerage LLC
-
$319,900 New Construction
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,762 Sq Ft
1106 Azalea Farms Rd, Noble, OK 73068
1106 Azalea Farms Rd, Noble, OK 73068Karen Blevins Chinowth & Cohen
-
$204,000
- Land
- 40 Acres
- $5,100 per Acre
00 Howard Rd, Macomb, OK 73051
00 Howard Rd, Macomb, OK 73051 -
$360,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,416 Sq Ft
661 Lakeside Dr, Noble, OK 73068
661 Lakeside Dr, Noble, OK 73068Darlene Bowline Dillard Cies Real Estate
-
$641,000 New Construction
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,926 Sq Ft
5700 E Post Oak Rd, Noble, OK 73068
5700 E Post Oak Rd, Noble, OK 73068Jennifer Weaver Realty of America LLC
-
$128,000
- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,114 Sq Ft
304 Fourth St, Noble, OK 73068
304 Fourth St, Noble, OK 73068Londell McMillan
-
$39,500
- Land
- 5 Acres
- $7,900 per Acre
10423 103rd St, Lexington, OK 73051
10423 103rd St, Lexington, OK 73051 -
$480,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 2,000 Sq Ft
7050 Slaughterville Rd, Lexington, OK 73051
7050 Slaughterville Rd, Lexington, OK 73051Jennifer Rush Copper Creek Real Estate
-
$28,900
- Land
- 1.3 Acres
- $22,231 per Acre
7401 142nd St, Noble, OK 73068
7401 142nd St, Noble, OK 73068 -
$125,000
- Land
- 10 Acres
- $12,500 per Acre
12295 Banner Rd, Slaughtervl, OK 73051
12295 Banner Rd, Slaughtervl, OK 73051 -
$309,990 Open Sat 2PM - 4PM
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,570 Sq Ft
130 Mountain Laurel Way, Noble, OK 73068
130 Mountain Laurel Way, Noble, OK 73068Dalton Mongold LRE Realty LLC
-
$314,900 New Construction
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,589 Sq Ft
1111 Wisteria Way, Noble, OK 73068
1111 Wisteria Way, Noble, OK 73068Wagner Rushing Hamilwood Real Estate
-
$237,867 New Construction
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,633 Sq Ft
613 Hillsboro Dr, Noble, OK 73068
613 Hillsboro Dr, Noble, OK 73068Lennar Builder -
$189,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,204 Sq Ft
10050 E Maguire Rd, Noble, OK 73068
10050 E Maguire Rd, Noble, OK 73068Terri Caldwell NextHome Simply Real Estate
-
$175,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,128 Sq Ft
6000 96th St, Noble, OK 73068
6000 96th St, Noble, OK 73068Colton Haskin Jason Turner Real Estate LLC
-
$60,000
- Land
- 1.38 Acres
- $43,478 per Acre
9501 E Cedar Hills Estates, Noble, OK 73068
9501 E Cedar Hills Estates, Noble, OK 73068 -
$207,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,336 Sq Ft
822 Highgarden Cir, Noble, OK 73068
822 Highgarden Cir, Noble, OK 73068Joe Anderson Anderson Realty
-
$235,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,300 Sq Ft
6701 132nd St SE, Noble, OK 73068
6701 132nd St SE, Noble, OK 73068Allie Webb H&W Realty Branch
-
$160,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,140 Sq Ft
605 Meadowlake Dr, Noble, OK 73068
605 Meadowlake Dr, Noble, OK 73068Karolyne Vallejo Black Label Realty
-
$22,000
- Land
- 1.25 Acres
- $17,600 per Acre
1 Rudolph Ln, Norman, OK 73026
1 Rudolph Ln, Norman, OK 73026 -
$39,000
- Land
- 4.99 Acres
- $7,816 per Acre
01 Palomino Rd, Noble, OK 73068
01 Palomino Rd, Noble, OK 73068 -
$209,900
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,683 Sq Ft
209 W Etowah Rd, Noble, OK 73068
209 W Etowah Rd, Noble, OK 73068Sarah Hites Metro Brokers of OK Elite
-
$80,000
- Land
- 5.67 Acres
- $14,109 per Acre
1 48th St, Slaughtervl, OK 73051
1 48th St, Slaughtervl, OK 73051 -
$205,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,908 Sq Ft
220 S 5th St, Noble, OK 73068
220 S 5th St, Noble, OK 73068Athen Andrade Keller Williams Realty Elite
-
$379,900
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,203 Sq Ft
305 Treyton Place, Noble, OK 73068
305 Treyton Place, Noble, OK 73068Rhonda Simmons Sunshine Realty LLC
-
$119,000
- 1 Bed
- 1 Bath
- 576 Sq Ft
6780 Woods Acres, Noble, OK 73068
6780 Woods Acres, Noble, OK 73068Tori Marsh Heather & Company Realty Group
-
$219,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,419 Sq Ft
1412 Peridot Ln, Noble, OK 73068
1412 Peridot Ln, Noble, OK 73068Andrea Sampley Keller Williams Central OK ED
-
$54,000
- Land
- 5.59 Acres
- $9,660 per Acre
0 E Etowah Rd Unit OKC1228678, Noble, OK 73068
0 E Etowah Rd Unit OKC1228678, Noble, OK 73068
Showing Results 81 - 120, Page 3 of 5