$270,000
- Land
- 10.37 Acres
- $26,037 per Acre
10.37 Smith Rd, Nocona, TX 76255
10.37 Smith Rd, Nocona, TX 76255$270,000
10.37 Smith Rd, Nocona, TX 76255
10.37 Smith Rd, Nocona, TX 76255$859,999
978 Longbranch Rd, Nocona, TX 76255
Gary Eldred Red River Realty
$80,000
906 Young St, Nocona, TX 76255
Connie O'neal Star Properties
$2,355,840
TBD Odom Rd, Nocona, TX 76255
TBD Odom Rd, Nocona, TX 76255$850,000
4179 Rock Springs School Rd, Nocona, TX 76255
Denise Thurman The Real Estate Station- Saint Jo
$192,000
607 Baylor St, Nocona, TX 76255
Connie O'neal Star Properties
$719,900
1857 Old Bonita Rd, Nocona, TX 76255
Cason Caraway Post Oak Realty West
$155,000
809 E Highway 82, Nocona, TX 76255
Shelby Weaver 940 Real Estate Group
$725,000
213 Cortez Dr, Nocona, TX 76255
Connie O'neal Star Properties
$245,000
307 Bonham St, Nocona, TX 76255
Shelby Weaver 940 Real Estate Group
$75,200
1887 Red Oak Hills Rd, Nocona, TX 76255
1887 Red Oak Hills Rd, Nocona, TX 76255$194,900
220 Comanche Trail, Nocona, TX 76255
Shelby Weaver 940 Real Estate Group
$552,000
000TBD Highway 82, Nocona, TX 76255
000TBD Highway 82, Nocona, TX 76255$574,900
170 Cherokee Trail, Nocona, TX 76255
Reza Ghanbarpour Home & Fifth Realty
$134,000
4 Arroyo Ct, Nocona, TX 76255
Sherri Blasingame Coldwell Banker Realty
$339,000
124 Greenhill Cir, Nocona, TX 76255
Shelby Weaver 940 Real Estate Group
$2,057,421
TBD Fm 1806, Montague, TX 76251
TBD Fm 1806, Montague, TX 76251$225,000
409 10th St, Nocona, TX 76255
Cynthia Morgan The Cowgirl Way Realty Group
$199,000