$3,400,000
- Land
- 49.42 Acres
- $68,798 per Acre
17104 County Rd 1100, Flint, TX 75762
17104 County Rd 1100, Flint, TX 75762$3,400,000
17104 County Rd 1100, Flint, TX 75762
17104 County Rd 1100, Flint, TX 75762$149,500
Lot 9 Deer Haven Rd, Tyler, TX 75703
Lot 9 Deer Haven Rd, Tyler, TX 75703$365,000
16465 County Road 196, Tyler, TX 75703
Kayla Riggs Keller Williams Realty-Tyler
$395,000
17134 Ironwood Dr, Flint, TX 75762
CJ Schultheis Showcase Realty
$350,000
15627 County Road 192, Tyler, TX 75703
15627 County Road 192, Tyler, TX 75703$139,500
Lot 1 Deer Haven Rd, Tyler, TX 75703
Lot 1 Deer Haven Rd, Tyler, TX 75703$150,000
15987 State Highway 155 S, Tyler, TX 75703
Denice Smith Keller Williams Realty-Tyler
$3,400,000
17104 County Road 1100, Flint, TX 75762
17104 County Road 1100, Flint, TX 75762$159,500
Lot 4 Deer Haven Rd, Tyler, TX 75703
Lot 4 Deer Haven Rd, Tyler, TX 75703$790,000
15155 County Road 1125, Tyler, TX 75703
Ann Hoover Scarborough Commercial Real Estate