$380,000 Sold May 01, 2026
407 Bobwhite Way, Normal, IL 61761
- 3 Beds
- 2 Baths
- 3,088 Sq Ft
- Built 2016
Last Sold Summary
- 5% Below List Price
- $123/SF
- 13 Days On Market
Current Estimated Value $391,261
Last Listing Agent Lindita Imeri RE/MAX Rising
407 Bobwhite Way, Normal, IL 61761