$822,500 Sold Nov 24, 2025
20612 Marine View Dr SW, Normandy Park, WA 98166
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,440 Sq Ft
- Built 1954
Last Sold Summary
- 4% Above List Price
- $571/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $805,704
Last Listing Agent Naomi Cole eXp Realty