$600,000
133 Veronica Ln, North Babylon, NY 11703
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,723 Sq Ft
- Built 1952
Last Sold Summary
- 8% Below List Price
- $348/SF
- 42 Days On Market
Current Estimated Value $626,868
Last Listing Agent Amy Kernaghan Realty Direct NY INC
133 Veronica Ln, North Babylon, NY 11703