$505,000
271 Hemmer Rd, Youngsville, NY 12791
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,626 Sq Ft
- Built 1991
Last Sold Summary
- 13% Below List Price
- $311/SF
- 33 Days On Market
Last Listing Agent Jane Panico Realty Promotions Inc
271 Hemmer Rd, Youngsville, NY 12791
$505,000
271 Hemmer Rd, Youngsville, NY 12791
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jane Panico Realty Promotions Inc
271 Hemmer Rd, Youngsville, NY 12791
$365,000
117 Buddenhagen Rd, Callicoon, NY 12723
Last Sold Summary
Current Estimated Value $372,008
Last Listing Agent Joe Freda Matthew J Freda Real Estate
117 Buddenhagen Rd, Callicoon, NY 12723
$225,000
367 Hemmer Rd, Livingston Manor, NY 12758
Last Sold Summary
Current Estimated Value $242,913
Last Listing Agent Ian Blumenthal Catskill Sales Associates Inc
367 Hemmer Rd, Livingston Manor, NY 12758
$670,000
620 Beechwoods Rd, Callicoon, NY 12723
Last Sold Summary
Last Listing Agent William Baldwin Country House Realty Inc
620 Beechwoods Rd, Callicoon, NY 12723
$280,000
612 Jeffersonville N Branch Rd, North Branch, NY 12766
Last Sold Summary
Current Estimated Value $295,121
Last Listing Agent Elizabeth Bernitt Century 21 Geba Realty
612 Jeffersonville N Branch Rd, North Branch, NY 12766
$220,000
23 Peters Rd, Callicoon, NY 12723
Last Sold Summary
Last Listing Agent Tom Freda Matthew J Freda Real Estate
23 Peters Rd, Callicoon, NY 12723
$350,000
54 Graby Rd, Callicoon, NY 12723
Last Sold Summary
Current Estimated Value $358,782
Last Listing Agent Dominique Jenkins Keller Williams Hudson Valley
54 Graby Rd, Callicoon, NY 12723
$899,000
145 Likel Rd, Jeffersonville, NY 12748
Last Sold Summary
Current Estimated Value $842,777