$524,990 Sold Mar 13, 2026
7904 Sunny Harbor Ln Unit Lot 5, North Las Vegas, NV 89084
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,048 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $256/SF
- 10 Days On Market
Current Estimated Value $521,623
Last Listing Agent Diane Paltrineri D R Horton Inc