$850,000
- Land
- 1.65 Acres
- $515,152 per Acre
460 Whitney St, Northborough, MA 01532
460 Whitney St, Northborough, MA 01532$850,000
460 Whitney St, Northborough, MA 01532
460 Whitney St, Northborough, MA 01532$815,000 Sold Sep 23, 2025
9 Saddle Hill Dr, Northborough, MA 01532
Last Sold Summary
Current Estimated Value $831,301
Last Listing Agent Sarah Oberg Keller Williams Boston MetroWest
9 Saddle Hill Dr, Northborough, MA 01532Est $626,471 Not Listed For Sale
62 Hamilton Rd, Northborough, MA 01532
Last Sold Summary
Last Listing Agent Lanting Huang-Truong StartPoint Realty
$799,900 Pending
172 Howard St, Northborough, MA 01532
Sophia Gibbs Gibbs Realty Inc.
$1,090,000 Sold Oct 17, 2025
28 Camelot Dr, Shrewsbury, MA 01545
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,124,995
Last Listing Agent Mary Ann Barry Coldwell Banker Realty - Worcester
28 Camelot Dr, Shrewsbury, MA 01545Est $730,536 Not Listed For Sale
60 Davis St, Northborough, MA 01532
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jennifer Ryan Lamacchia Realty, Inc.
$1,850,000
3 Ledge Brook Dr, Northborough, MA 01532
Dee Kerner Compass
$625,000 Sold Nov 20, 2025
27 Intervale Farm Ln, Northborough, MA 01532
Last Sold Summary
Current Estimated Value $640,325
Last Listing Agent Alise Bartolini Castinetti Realty Group
27 Intervale Farm Ln, Northborough, MA 01532Est $665,012 Not Listed For Sale
14 Hoover Rd, Northborough, MA 01532
Last Sold Summary
Last Listing Agent Selina Yin MacDonald Keller Williams Boston MetroWest
$646,500 Sold Aug 11, 2025
10 Captain Eager Dr, Northborough, MA 01532