Est $380,166
503 Pincus Ave, Northfield, NJ 08225
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,608 Sq Ft
- Built 1959
Last Sold Summary
- 38% Above List Price
- $172/SF
- 41 Days On Market
- Last Sold Price $276,000
- Nov 07, 2022
Last Listing Agent MARIA MARCATO BHHS Fox & Roach