$238,000
303 W Oak St, Northville, SD 57465
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,184 Sq Ft
- Built 1966
Last Sold Summary
- $109/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $214,697
Last Listing Agent Aaron Darling FIRST PREMIER REALTY, LLC
303 W Oak St, Northville, SD 57465