$299,000
- Land
- 13.74 Acres
- $21,761 per Acre
0 Kent Rd Unit 24165837, New Milford, CT 06776
0 Kent Rd Unit 24165837, New Milford, CT 06776$299,000
0 Kent Rd Unit 24165837, New Milford, CT 06776
0 Kent Rd Unit 24165837, New Milford, CT 06776$699,900
334 Plainville Ave, Unionville, CT 06085
Jacek Mikolajczyk
Berkshire Hathaway NE Prop.
(860) 901-7614
$499,000
10 Fieldstone Ln, New Milford, CT 06776
Chris LaCava
Coldwell Banker Realty
(860) 431-2214
$499,900
541 Middlebury Rd, Watertown, CT 06795
Dawn Cabral
West View Properties, LLC
(860) 743-1380
$185,000
35 Pearl Lake Rd Unit L, Waterbury, CT 06706
Stephanie Kinkel
Berkshire Hathaway NE Prop.
(203) 463-5517
$49,000
99 Hubbard St, Winsted, CT 06098
99 Hubbard St, Winsted, CT 06098$650,000
176 Mill St, Riverton, CT 06065
Amanda Balaski
Northwest CT Realty
(860) 419-2787
$598,000
124 East St, Wolcott, CT 06716
Linda Fercodini
Fercodini Properties, Inc.
(475) 250-1652
$449,000
55 Walnut St, Winsted, CT 06098
David Sartirana
Northwest CT Realty
(860) 390-5071
$5,900,000
279 Granville Rd, North Granby, CT 06060
Cristian Sanchez
COHEN & WHITE ASSOCIATES
(860) 590-9458
$650,000
0 Silver Ridge Ln Unit 24173272, Naugatuck, CT 06770
0 Silver Ridge Ln Unit 24173272, Naugatuck, CT 06770$89,900
133 Central St, Bristol, CT 06010
133 Central St, Bristol, CT 06010$240,000
61 Hunter Ct Unit 61, Torrington, CT 06790
Sharon Chase
Coldwell Banker Realty
(860) 847-8348
$159,925
302 Gillette Rd, New Hartford, CT 06057
302 Gillette Rd, New Hartford, CT 06057$749,000
218 Charles St, Waterbury, CT 06708